Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Mensi helyett...

Terhes vagyok? Mensi helyett suru feher folyas, nagyon sok! Halvany pozitiv teszt (nagyon halvany) az alhasam kemeny mar kb 1 hete! Mikor erdemes orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
tegnap kellettvolna megjonnie,de nem jott!!!!!!es ma se es nagyon sok suru feher folyasom van helyette!szombaton mensiszeru gorcseim voltak,denem tortent semmi azota sem!teszteltem es halvany pozitiv,de tenyleg nagyon halvany!de azert lehet latni!!!ugy orulok remelem tenyleg baboca....meg nagyon kemeny alul a hasam es olyan furcsa....sikerult???
2008. aug. 19. 11:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki, igen! :) Gratulálok!!! Szerintem kb. 3hét múlva érdemes dokihoz menni, addigra már szívhang is lesz. De ha nem bírsz várni addid, akkor mehetsz előbb is. ;)
2008. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen! Nekem pont ilyen tüneteim voltak másfél hete és most hétvégén csináltam egy tesztet nekem is pozitív lett azóta egyfolytában a melleim fájnak és nőnek de a görcsök már elmultak. Kb 4-5 hetes lehetek és ugy a 6-7.-ik hét körül szeretnék dokihoz menni hogy már biztos lásson valamit. Gratula neked!:-) és boldog babavárást.
2008. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
jaj en ugy orulok!!!!!!koszonom a gratulaciot en is sok boldogsagot kivanok neked a babadhoz!!!!!varok en is meg nem megyek dokihoz csak kesobb ha mar biztosan lat valamit!!!!!tok joez a nap!!!puszika nektek
2008. aug. 19. 12:04
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, és örülök hogy örülsz, de azért a biztonság kedvéért tesztelj pár nap múlva egy másik teszttel! Boldog Babavárást!
2008. aug. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
koszonok mindent es varok penteken tesztelek ujra!!!!!remelem akkor is pozitiv lesz.......puszi
2008. aug. 20. 00:19
 6/14 anonim ***** válasza:
A halvány pozitív teszt is pozitív! Szívböl gratulálok, egészséget és boldog babavárást kívánok :-)
2008. aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

ezt a kérdést majdnem 5 evvel ezelott írtam ki,es azota mar 4 éves lesz a kisfiam április 29-én. :)

Most pont ugyanúgy érzek remélem érkezik a testvére.Azert emeltem ki a kérdést,és nem írtam újat mert olyan érdekes hogy annyi ido eltelt és jol esik nosztalgiázni,és visszagondolni az akkori onmagamra..Hogy mit gondoltamés ma már ismerem ot...:)Boldog teherbeeseést mindenkinek!és nekem is.

2013. márc. 10. 19:11
 8/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kisfiadhoz, és szívből szorítok neked hogy pár hét múlva a tesó szívhangjában gyönyörködhessetek!
2013. márc. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
:) gratulálok :) ez jópofa volt :)
2013. márc. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gratula! Mentsd el ezt az oldalt, és ha nagyobbak lesznek, mutasd meg nekik.:-))
2013. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!