Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clostilbegyt nevezetű...

A Clostilbegyt nevezetű gyógyszer okozhat vérzéskimaradást?

Figyelt kérdés

Mert a terhességi tesztem negatív, viszont, már 21 napja késik.

Aggódok, hogy esetleg petefészek cisztám van, vagy rosszabb... (daganat), mitől nem jön meg?


2008. aug. 19. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el dokihoz! Több fajta tesztet is próbáltál?
2008. aug. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lily-vel teszteltem. Szerinted mi lehet?

Egyébként csütörtökön megyek dokihoz, csak már nagyon ideges vagyok.

2008. aug. 19. 09:09
 3/6 anonim válasza:

Szia! A kérdést én is írhattam volna... Nekem napi egy volt a adagom a ciklus 2. napjától. Szerintem lehet attól, hogy kevés volt az adagod, vagy tényleg lett egy cisztád.A nyári szabadságolások miatt kicsit nehezebb lesz meglátogatnod a nőgyógyászt. Ne keseredj el, mindegyiket lehet orvosolni.

De ha megnézed ezt a oldalt, előfordult már, hogy valakinek csak a 8. héten mutatta ki a terhességet a teszt.

Mindenképpen dokihoz kellene menned, de daganatra ne gondolj!

2008. aug. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egyrészt félek, hogy bajom lett a gyógyszertől, másrészt még egy kicsit reménykedem hátha babás vagyok. Csakhát tünetem nem igazán van.
2008. aug. 19. 09:25
 5/6 anonim válasza:
Hát igen, ez a legrosszabb. Én tegnap teszteltem, azóta azt keresem, hogy vajon megbíható volt-e a teszt.Próbálok úgy gondolkodni, hogy elsősorban nem babát szeretnénk, hanem jó lenne meggyógyulni. (fogamzásgátló abbahagyása után policisztás lett mindkét peteféskem) De minden hónap csalódás. A biztonség kedvéért csinálj még egy tesztet, bár a Lily azt mondják jó. Így már viszonylag felkészülten mész a dokihoz.
2008. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, végül baba miatt volt a vérzéskimaradás?
2009. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!