Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel nagyon halványan,...

Ma reggel nagyon halványan, de ott volt a második csík, reménykedhetek, hogy végre velem is megtörténik a csoda?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 25. napomon, a ciklusom 28 napos. Csatolom a hőgörbém, ugye bízhatok, hogy végre sikerül. [link]
2008. aug. 19. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ha ott van a második csík, akkor az baba :-) Nekem is ugyanígy volt, alig látszott a második csík, és most 37. hetes kismama vagyok. A csík egyre erősebb lesz, ahogy emelkedik a terhességi hormon a szervezetedben. Gratulálok!
2008. aug. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hihetsz a tesztnek, akkor is, ha halvány a csík. Nekem is az volt és én az elmaradt mensim napján teszteltem, igaz, hogy délutáni vizeletből, gondolom emiatt volt csak halvány.

De azért jó korán teszteltél. Én a helyedben erről még nem igazán szólnék senkinek (maximum a páromnak), amennyire adott körülmények között lehetséges megpróbálnám nem beleélni magam. Figyeld továbbra is a hődet és ha a 28. napra sem esik le, illetve aznap nincs vérzésed, akkor 29. nap reggelén tesztelj újra. Akkor már biztosan erősebb is lesz. (SZVSZ rá kb 3 héttel elmehetsz nőgyógyászhoz és akkor már szívhang is lesz nagy eséllyel, korábban azért nem érdemes, mert maximum csak petezsákot lát majd, azt is csak hüvelyivel és úgy is visszahív.)

2008. aug. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy itt már sokan elmondták: A halvány csík is csík!

Gratulálok! :)

2008. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóval értek egyet! Nagyon sokan mondják, hogy a halvány csík is csík! Gratulálok! Boldog babavárást!
2008. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál hüvelyi uh-n, de még semmit sem látott. Amúgy 8 mm a nyálkám, ugye az jó?
2008. aug. 19. 15:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a bíztató szavakat, igazán rám fér. Vegyes érzelmeim vannak, igazából még nem merem elhinni, főleg a doki után, de bízok mást nem tehetek. Hétvégén újra tesztelek, hátha akkor már erősebb lesz a csík. Drukkoljatok nekem!
2008. aug. 19. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!