Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csak 1 napos volt a vérzése...

Ha csak 1 napos volt a vérzésem, előtte 2 nap és utána 2 nap barnázással, akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Járt már így valaki? A héten veszek tesztet, de nem sok reményt fűzök hozzá. 5. hónapja nem jön össze. Peteérésem volt, a hőm mutatta. Az előző hónapban is így volt a mensim. Akkor elmentem a dokihoz, de azt mondta, nincs semmi. Még pém sem volt. Most reménykedhetek?
2008. aug. 18. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is furcsa volt most a mensim, rovidebb sokkal es utana meg harom napig neha-neha rozsaszin folyasom is volt! Inditottam rola kerdest, de a kutyat se erdekelte.... pedig szerintem ez igenis erdekes dolog, legalabbis engem erdekel milyen terhesen menzeszelni, mar ha az ilyet mensinek lehet nevezni. Ma egy lany igy jart, kerdeztem ot, nem ugy tunik mint aki valaszolni akar. :(
2008. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van! Láttam amit kérdeztél!

Aki tud, adjon nekünk értelmes választ!!!!! Aki értelmeset nem tud, az inkább ne....

2008. aug. 19. 08:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Most olvastam a kérdést. Én véreztem 2 napig rendesen, csak nem volt görcs és darab, majd utána egyre kevesebb és barnásabb. Aztán voltam uh-n és ott volt a petezsák. Remélem segítettem.
2008. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Most tényleg nem tudom, mi van. csináltam tegnap One Step tesztet, de negatív lett. Akkor tuti semmi esély?
2008. aug. 20. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha negativ lett, akkor szerintem nem vagy terhes. En is csinaltam kivancsisagbol egyet es negativ lett. Le is tort rendesen.
2008. aug. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!