Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Corax vagy a Gabriel teszt...

A Corax vagy a Gabriel teszt a biztosabb, érzékenyebb? tapasztalt már olyat valamelyikőtök, hogy a Gabriel teszt halvány volt a corax meg erősebb?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem a corax vált be, a gabriel haloványka volt, úgyhogy lementem a dm-be egy corax-ért, ami erős pozitív lett. Viszont ovu tesztből a gabriel volt a nyerő.
2010. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Corax 20-as a Gabriel 25-ös érzékenységű.

Lehet az egyik halványabb hiszen gyengébb,de ha csak halványan is van rózsaszín csík,akkor azt pozitívnak kell tekinteni:)

Az sem mindegy,hogy reggeli első pisit használsz,vagy napközbenit.

Ha az egyik tesztet reggeli pisivel de a másikat nappali pisivel csináltad,attól is lehet különböző erősségű csíkod.


Én azt hiszem írtam már neked másik kérdésednél,hogy a Corax teszted tuti pozitív:)


Azt is írtam,hogy nekem is halvány volt a Gabriel amikor már az összes létező teszt erős pozitív volt.

Most pedíg 5+4 hetes vagyok:) :)

2010. febr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pár nap késésnél mindegy milyen a teszt. Én annó corax-szal (is) teszteltem, 1 nap késéssel szép + lett.

4 hónapos kislány anyukája

2010. febr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!