Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 26-28 napos óramű pontos...

Ha 26-28 napos óramű pontos ciklusaim vannak és mindig van peteérésem középidőben, akkor ha elkezdünk próbálkozni babával, nagyobb eséllyel sikerül majd mint akinek hosszabb a ciklusa? Vagy ez nem számít?

Figyelt kérdés
Középidőben még pecsételni is szoktam, fáj a hasam menzesz szerűen, és nyűgös is vagyok, mindent megérzek...

2014. dec. 25. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem számít. De nem is értem a logikát, hogy mitől lenne nagyobb az esély?
2014. dec. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom honnan jutott eszembe, de ha a logikai oldalát nézzük, esetleg könnyebb megállapítani a termékeny időszakot. Valamint szoktam néha olvasgatni az oldalon és pár kérdésnél láttam már hogy akinek hosszabb a ciklusa, kétségbe van esve.. stb. Ezért is nem vagyok ezzel tisztában. Vagy nekem nem tiszta ez a biológia?
2014. dec. 25. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon össze-vissza jön meg, sokszor van hogy két hónap is eltelik a kettő között. Mind a két babánk hamar összejött 2-3 hónap alatt, mivel ha nem is óramű szerint de a jelek nálam is megvannak, tudom mikor van peteérésem és ahhoz képes mindig két hét múlva meg is jön. Bár az biztos jobb ha óramű szerint jön meg valakinek, mert akkor több alkalom van a próbálkozásra egy éveben, mint akinek csak két havonta jön meg, szóval szinte dupla annyi az esély ez alapján. De ez szerintem akkor sem jelent semmit, mindenki más és más.
2014. dec. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a ciklusom. Én tavaly május elején abbahagytam a fogamzásgátlót, középidőben próbálkoztunk és meg is fogant a kisfiam rögtön, aki most már mindjárt egy éves örökmozgó rosszcsont.
2014. dec. 26. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#2, a termékeny időszak megállapításakor nem a ciklus hossza a mérvadó, hanem az, hogy rendszeres legyen. Akár 24 napos, akár 38.

A hosszú ciklus akkor jelent gondot, ha túl hosszú, pl. 45 nap, vagy túl rövid pl. 20.

2014. dec. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eleve a 26-28 nap az nekem messze van az óramű pontosságtól. Nekem 24 napos ciklusaim voltak a terhesség előtt, mindig 12-14 óra között jött meg.


Egyébként nem sok köze van a teherbeeséshez. Kivéve ha csak havonta egyszer, peteéréskor szexeltek. De akkor sem a ciklus hossza a mérvadó, hanem a peteérés ideje.

2014. dec. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!