Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Néhány jel+késő mensi után 2...

Néhány jel+késő mensi után 2 nap vérzés = baba?

Figyelt kérdés

Július 16-án rendesen megvolt a mensim. Ebben a hónapban késett, és a költözés (3.emeletre lift nélkül, szóval igen megerőltető volt) utáni éjszakán megjött. Először csak 1-1 csepp, majd másnap (péntek) délutánra rendesen. Tegnap este már alig volt, pedig általában 5 napig szokott tartani.

A költözés óta szédelgek, hányingerem van, éhes vagyok, de nem bírok enni, inni szintúgy. Folyton álmos vagyok, tegnap az egész !! napot átaludtam. Költözés előtt biztosan éreztem, hogy baba van, de most a vérzéstől elbizonytalanodtam.

Tesztet még nem vettem, mert a bátyó is 6 hét után mutatta meg magát.


Tompán, de folyamatosan fáj a hasam alja. Van még remény, vagy ne éljem bele magam? Vegyek egy tesztet, hátha, vagy várjak még kicsit?


2008. aug. 18. 09:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztelj!

Bár most én is ilyen fázisban vagyok. nekem elvileg 25-én kell megjöjjön, a 39 napos ciklusban, de pém sokkal előbb volt. :) így nem tudom mikor teszteljek. 2 hete fáj a cicim és 1 hete jóformán a hasam, mintha megakarna jönni. Szóval tesztelj!! Hátha. :)

2008. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!