Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovutesztet és terhességi...

Ovutesztet és terhességi tesztet szeretnék rendelni a netről!? Hogyan tegyem és miket rendeljek, hogy jók legyenek?

Figyelt kérdés

Melyik teszteket, kell-e külön mikroszkóp az ovuhoz?

Vagy egyáltalán hogy is kezdjek a rendéshez, mit vegyek?

nagyobb kiszerélés kellene


2010. febr. 3. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A vaterán tudsz rendeli,de előtte regisztrálnod kell magad.

Ott beütöd a keresőbe,hogy ovulációs teszt,és kidob egy rahedlit.Van egy nagyon rendes srác,tőle érdemes venni,az eladásaiból látszik,hogy profi.Árul terhességi teszt is,10-es érzékenységűt.

Te választhatsz arányt,hogy miből mennyit szeretnél.

Utalsz és 2 nap múlva kb a kezedben van.

2010. febr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a Vaterán vettem "Te döntöd el-" csomagot. Ez azt jelenti, hogy én döntöttem el, hogy 50 db teszt közül mennyi legyen ocuteszt és mennyi terhességi teszt, valamint milyen érzékenységű. 10 db 10-es érzékenységű terhestesztet rendeltem végül, és 40 db ovutesztet. Postaköltséggel együtt is kevesebbekerült 5000 Ft-nál, és két napon belül a kezemben fogtam.


regisztrált a Vaterán, aztán írd be a keresőjébe, hogy "ovulációs teszt". Iszonyú sok találat fog kijönni. Én tőle rendeltem: [link]


Mikroszkópot nem rendeltem.

2010. febr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2010. febr. 3. 15:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a teszveszen vettem egy nagyon kedves és segítőkész hölgytől. Diszkrét csomagolásban kaptam, és a lényeg, gyorsan. Ja, és 90 Ft körül jött ki darabja azt hiszem. Nem mindegy. Ja, és a lényeg! Mindkettő bevált. Az ovu is, jósként is, meg a hcg is.17 hetes km
2010. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, én is a tesz-veszen vettem, olcsó volt és hamar megkaptam. DE nekem mindig negatív volt, pedig a hőm, a nyák és a petefészek szurka is jelezte, hogy van. Aztán kipróbáltam ugyanabból a pisiből, a dm-s pozitív az olcsó negatív lett! Én nagyot csalódtam! Van hcg tesztem is onnan, de azt még nem volt alkalmama (sajnos) kipróbálni.
2010. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!