Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy el ment a baba?

Lehetséges hogy el ment a baba?

Figyelt kérdés
Mindig pontosan szokott megjönni a mensesem 24 napra, most már 8 napja , hogy késett.nagyon fájt a derekam és a hasam is görcsölt szinte minden nap, mintha megakarna jönni, de aztán semmi. és mindemelett még rengeteget aludtam, pedig általában nagyon kevés az alvásigényem,.ma akartam elmenni a dokihoz, mert 95%ig biztosnak éreztem, hogy terhes vagyok, és most meg van egy kis vérzésem. lehet, hogy el ment a baba??kérlek segítsetek, nagyon aggódom!
2008. aug. 18. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
vegyél gyorsan egy tesztet és nézd meg, ha pozitív akkor baba van, és ttól még vérezhetsz, sokan véreznek az elején. ird meg hogy mi volt, szorítok.
2008. aug. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem meg minél hamarabb keresd fel a nőgyógyászodat
2008. aug. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyire kicsi az a vérzés? Ha rózsaszínes, barnás, kevés akkor nem biztos, hogy elment a baba! Én nekem is volt ilyen az elején. Igaz csak pár csepp, de az többször is. Vegyél tesztet, s ha az pozitív menj orvoshoz, ő azért jobban tudja mit kell csinálni. Sajnos a barnás, kávézaccszerű vérezgetés méhenkívüli terhesség jele is lehet, ezért fontos, hogy orvos lásson, ha korán észreveszik, drasztikus beavatkozás nélkül tudnak segíteni. Az uttóbiakat csak egy ritka lehetőségként írtam, ne ijedj meg tőle! Csak jobb, ha tudod.

Nagyon drukkolok Neked, hogy minden rendbe legyen a babával. Csak pozitívan gondolkodj! De szerintem azért orvos lásson. Sok sikert!

2008. aug. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem is doki. ha netán méhenkívüli , jobb megelőzni a bajt. bocs az elrettentésért.
2008. aug. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
9-nél előbb semmit sem tudok intézni, akkor felhívom a dokit és veszek egy tesztet.nagyon ideges vagyok.
2008. aug. 18. 08:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm Nektek, hogy rögtön reagáltatok!!
2008. aug. 18. 08:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Reméljük,hogy minden rendbe van...de példaként leírom az én esetemet.

Minden hónapban várom,hogy ne jöjjön a mensi és be tudom képzelni magamnak a jeleket , sajnos.

Nagyon izgulok,hogy neked minden rendbe legyen és kérlek írj,hogy mi volt.

2008. aug. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!