Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden igaz, aug.11-én...

Ha minden igaz, aug.11-én volt peteérésem. Azóta fájdogál/szúrkál a hasam alja, minden nap. Ez lehet a beágyazódás?

Figyelt kérdés

Mérem a hőmet is...hétfőn lement(36,3),csak az a baj,hogy utána visszaált az eredetire (36,5).

Már nagyon szeretnénk babát... :(

Ezek alapján lehet,hogy szombat reggel 2csíkos lesz a tesztem????


2008. aug. 17. 20:24
1 2
 1/19 anonim válasza:
48%
Lehetséges hogy baba :) tesztelj majd
2008. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kizárt a baba! A hőddel meg ne foglalkozz, néha becsapós!!! Drukkolok hogy baba legyen, majd írd meg hogy mi lett!
2008. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt a kérdést akartam én is feltenni,csak nekem 10.-én volt pé.-m a hőm szerint.Tegnap óta szúrkál a cicim meg a hasam alul.Remélem ezek baba jósló jelek.Mi is régóta próbálkozunk csak én gyógyszereket is szedek a hormonjaimra!Én hétfőn tesztelek akkor leszek a 28.napon.Drukkolok neked,hogy baba legyen a dologba!
2008. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok,mindenképpen írok,hogy mi volt...


Szorítok a holnapi teszt miatt,kérlek írj ide,hogy mi lett!!!

2008. aug. 17. 20:37
 5/19 anonim ***** válasza:
3. válaszoló:Az nem baj,hogy fel ment a hőd pont,hogy az a jó most a mensiig fent is kell,hogy maradjon akkor tuti a babó.Ha mensi környékén leesik akkor sajna nincs és meg fog jönni!
2008. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
3.válaszoló:Köszi de jövő hétfőre gondoltam,az még kicsit messze van!
2008. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Jaj,az még sokára van...én szombat reggel csinálok! Mert akkor letelik a pé utáni 12 nap.

Csak az a baj,hogy nem ugrott magasra a hőm,ez zavar.


Ti mióta próbálkoztok?

2008. aug. 17. 20:46
 8/19 anonim ***** válasza:
Már 1 éve!De én a 7.hónapba elmentem dokihoz kivízsgálásra,és jól is tettem mert nem voltak jók a hormon eredményeim.Ti mióta?
2008. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Mi december óta. :(


Voltam dokinál,de azt mondta,majd ha 1,5 vagy 2éve nem sikerül,akkor menjek vissza.

Milyen vizsgálatot lehet ilyenkor kérni?

2008. aug. 17. 20:53
 10/19 anonim ***** válasza:
válts dokit. A kivizsgálást nem tagadhatják meg. Először a férjet érdemes kivizizsgálni, mert az a legegyszerűbb. Aztán rákszűrés, ultrahang, vérvétel 2x a ciklusban, petevezeték átjárhatósági vizsgálat. Aztán tudják nézni azt is, hogy van-e peteérés illetve hogy elég nagyok-e a tüszők. Mi is 1 éve próbálkozunk, el kéne menni az átjárhatóságira, de attól eléggé félek, mert sokaknak fájdalmas.A hő sztem becsapós nagyon és az ovu mikroszkóp is. Az ember pszichésen bármit tud produkálni sajna.
2008. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!