Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most volt a második lombik...

Most volt a második lombik beültetésem. A megtapadással van gondom, tud erre valaki javaslatot tenni, mi az ami hatásos lehet a sikerhez?

Figyelt kérdés

2014. dec. 17. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem az orvosodtol kellene megkerdezni?
2014. dec. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én végül nem jutottam el a lombikig, sikerült természetes úton, de:

Itt, Győrben az Embrioglue (emrió ragasztó) nevű szert lehet kérni, 20.000 Ft. A következő beültetésnél esetleg kérdezz rá erre.

2014. dec. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nzes hormonértékeket, progeszteronhiányod is lehet pl. Arra szoktak szedni barátcserjét, vagy valamilyen progeszteron tartalmú gyógyszert ír fel rá az orvos (Utrogestan vagy Duphaston). Érdemes D-Vitamint szedni, úgy tudom, az segíti a progeszteron termelődését. Segíthet a 2 hét cickafart 2 hét palásfű kombó is.
2014. dec. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg méhpempő tablettát szedhetsz. Cickafark teát nehogy igyál, mert az vetélést okozhat!
2014. dec. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, igaza van a 4-esnek, cickafarkot csak az igyon, akinek a ciklusát rendezni kell, és az is csak a ciklus első 2 hetében, beültetés után ne!
2014. dec. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A BM-be járok, használom a Crinone gélt, meg egy progeszterin injekcióval is szúrom magam. D vitamin hiányom volt, de erre szedek vitamint. Ez a embrió ragasztó jól hangzik, kár hogy korábban nem hallottam erről, de hátha összejön a terhesség!!Az első lombik beültetés sajna nem sikerült.
2014. dec. 18. 00:52
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Nekem is a megtapadással van a gond!Most volt a 3.beültetésem fagyasztott embriókból(2db)és szedem a napi 3*1 duphastont ill. eszem a tiszta méhpempőt és még iszom az inofolic-ot is de sajnos szerintem megint nem sikerült mert napról napra jobban görcsölök és olyan mintha megakarna bármelyik pillanatban jönni!!!!uh.nincs semmi tanácsom ami esetleg segíthetne!de sok sikert!

2015. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!