Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek fog. Gátló mellett...

Akinek fog. Gátló mellett megjött a mensije és mégis babás volt, mit érzett?

Figyelt kérdés
Milyen volt a mensi és előtte rosszul voltatok?Én nem akarom magamnak bemesélni a babát de tudom,h.vmit nincs rendben.Voltam dokinál 28-án és cak erős fájd.csillapitot kaptam.Mensim 5.napja van de mensi előtt 2nappal elkezdtem nagyon picit foltozni,amit soha nem szoktam mert egyből meg szokott jönni.Előtte folyamatosan rosszul voltam.Aztán elmúlt és most megint émelygek.Tegnap este baloldalt(nem petefészkemnél)forróságot éreztem ilyen sem volt soha.Ma pedig reggel a jobb oldalon.
2010. febr. 2. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem volt semmilyen tünetem, épp olyan volt, mint máskor. Rosszul se voltam. Nem émelyegtem egyébként egyik terhességem alatt se... Egy kicsit aluszékonyabb voltam, ennyi.
2010. febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a tüneteken agyalj, hanem tesztelj. Erre találták ki a tesztet. Ha babás vagy, pozitív lesz.
2010. febr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!