Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt már ilyen tesztje,...

Kinek volt már ilyen tesztje, és most ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Ma csináltam egy corax be sure terhességi teszte, és először a T-nél egy fehér csík jelent meg, utána a C-nél a piros. Vártam 5 percet, semmi sem változott. Elmentem vásárolni, pár órán belül megérkeztem, addigra a fehér csík két szélén jól látható két rózsaszín csík vigyorog. Ez most mit jelent? Örülhetek?
2010. febr. 1. 22:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
ha pár óra múlva nézted meg, és csak akkor voltak ott a csíkok, akkor sajna ez nem jelent semmit. Ha bizonytalan vagy, pár nap múlva tesztelj megint.
2010. febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
26%
Szia. Én kétszer jártam így. Mind a kettő baba volt. Mennyit késik a nem várt menstruációd?
2010. febr. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
20%
Akár lehet is. csináld meg még egyszer. Szorítok.
2010. febr. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
26%
Igen, lehet baba! Kérlek írd meg, hogy mi lett! :)))
2010. febr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Pénteken csinálok még egyet, az már gabrieles lesz. Nekem még ilyen soha nem történt, ha egyszer negatív lett, utána soha nem változott. Remélem sikerült. Megírom hogy mi lett, hátha segít másoknak is. Üdv csajok!
2010. febr. 2. 10:58
 6/24 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem pozitív.Ez a teszt nálam is ilyen lett.Most vagyok 34 hetes:)
2010. febr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
26%
nekem is így volt,negatív volt,félretettem,majd megnéztem pár óra múlva,akkor pozitív lett.másnap reggel csináltam egy másikat,az negatív.orvos azt mondta,nem vagyok babás.rá 1 hétre csak biztonság kedvéért csináltam másikat,az kb 5 mp-en belül pozitív lett.azóta már a kiságyában szuszog a kisfiam.
2010. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
5%
Lehetsz terhes tesztelj meg.
2010. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Ugyanígy jártam, de az előző válaszolókkal ellentétben, nekem sajnos ez nem pozitívat jelentett.
2010. febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

[link]

Szóval ilyen volt a coraxos tesztem. Ma csináltam egy gabrielest, az meg ilyen:

[link]

Mi a vélemény?

2010. febr. 3. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!