Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye még nem vagyunk elkésve? SOS

Ugye még nem vagyunk elkésve? SOS

Figyelt kérdés
a ciklus.hu 4.ére irta a peteérést de ma észrevettem a nyákos peteérésre utaló folyást! de a férjem csak holnap jön haza és már szerdán megy is vissza :( csak a holnapi napunk van! ugye nem késtünk el ? Hogy próbálkozzunk hogy kicsit több esélyünk legyen ? milyen pózban és milyen praktikával ? Légyszi segítsetek !!!!! :(
2010. febr. 1. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
szia,csak nyugi,még nem késtetek le semmiröl.tudomásom szerint a kutyapózt és a miszionáris pózt is,nem tudom hogy helyesen irtam e le,de valahogy igy hivják.
2010. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elözö vagyok,az lemaradt hogy ezeket a pózokat nagyon dicsérik,ja és aktus után nem árt ha legaább fél órát fekve maradsz.
2010. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. febr. 1. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg van tojásfehérjés folyásod, végig termékeny vagy. A legtöbb nőnek nem csak egy napig van. Ráadásul a legtermékenyebb a legutolsó ilyen tojcsis nap, vagy az utána következő első szárazabb. Úgyhogy még nem késtetek le semmiről.
2010. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és akkor sincs baj ha csak egy alkalmunk van és iszom a palástfüvet és esetleg gyrtyaállásba állak kutyapóz után és fekve maradok egy órát ? ugye ugy jó ? :)
2010. febr. 2. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!