Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem vagyok terhes?

Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Hogy terhes vagyok ha megjött? 3 hónapja úgy voltunk együtt hogy nem védekeztünk. 1,5 hónapja pont olyan tüneteim vannak mintha terhes lennék :((( felszedtem 3 hónap alatt 2 kg-t meg stb, stb... az összes tünet. Nagyon félek, és ha tényleg terhes vagyok, akkor nem tudom elvetetni sem már :(( 17/L
2010. febr. 1. 20:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Elírtam. Szóval lehetek terhes??? :((((
2010. febr. 1. 20:02
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

csinálj egy tesztet és ha + vállalnod kell a következményeket. És miért nem lehet védekezni???

Ha mégis - akkor ez esetben grat, és piszok nagy szerencse, máskor pedig gumi vagy fog.gátló:)

2010. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Hát igen... Felelőtlenség :s

Ha csak ara gondolok hogy terhes vagyok, az élettől is elmegy a kedvem :(( Nagyon nagy a para

2010. febr. 1. 20:07
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
hát lehetsz...
2010. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes ugy is ha megjön közben

de társulok az elöttem szolohoz..

Viszont ha még sem vagy az szerencsés is lehetsz ebben az esetben...legközelebb jol gondold meg mit teszel.

Teszt minnél hamarabb

2010. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
Én nem értem, minek ide írogatsz. Hát a méhedbe látunk mi talán? feltalálták már a terhestesztet, annyiba kerül, mint egy doboz cigi. Van benne használati utasítás is magyarul, el kell olvasni. 10 percen belül megmondja, hogy terhes vagy-e, vagy sem. Náladnál tapasztaltabb nők is tesztelnek, ha azt akarják megtudni, hogy terhesek-e.
2010. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehetsz terhes.

Minel hamarabb vagyel egy testet es ird meg hogy mi a helyzet. Miert nem lehet vedekezni hogyha nem szeretnel terhes lenni?

2010. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat. Teszteltem! NEGATÍV LETT :))) Annyira örülök :D És máskor nem leszek ilyen felelőtlen :s
2010. febr. 2. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!