Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak nem mensi alatt repedt...

Csak nem mensi alatt repedt meg a tüszőm? :O

Figyelt kérdés
Múlthéten voltam sima hasi UHG-n, belgyógyász csinálta, ezt írta a leletre:a jobb ovariumban egy 21mm-es echodús képlet látható. Azt hozzá tenném, hogy éppen menstruálok, már kedd óta. :S Ma voltam nődokinál a vérzés miatt, csinált ő is UHG-t, de eltünt az ováriumból az echodús képlet, csak a maradék széle látszódott. Azt mondja az orvosom, hogy lehet, hogy tüszőrepedésem volt, na, de kérdem én, menses alatt???? Hihetelen.......Most akkor hiába is várhatom én a hó közepét mi? :( Tuti nem lesz ovum. :(
2010. febr. 1. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Lehet lepontozol a válaszomért,de ha ma voltál nőgyógyásznál,akkor ezt a kérdést miért nem neki tetted fel?
2010. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok nönek van tüszörepedése a menses alatt, közvetlenül elötte, illetve utána - ezért se érdemes "tudományosan" akarni gyereket, évezredekig ment magától is, meg aki nem akar, annak éppen azért bejön sokszor, mert nem stresszeli magát ilyesmikkel.
2010. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Feltettem neki is, de nem adott pontos választ. :S Annyit mondott, hogy elképzelhető, hogy megrepedt a tüsző, aztán hívta is be a másik nőt. SZTK-ban voltam....
2010. febr. 1. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!