Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy megfogant a baba?

Figyelt kérdés
Szeptember végén abbahagytam a pár éven át szedett fogamzásgátlót. Aztán csak nagyon későn, nov. 11-én jött meg rendesen magától, 5 napra. Azóta semmi, pedig egészen nov. 30-ig kb kétnaponta voltunk együtt a férjemmel. Peteérésem nem tudom pontosan mikor volt, még elég össze-vissza működik a hormonrendszerem szerintem. De nov. 29-én és 30-án nagyon erősen görcsölt a hasam, lehet akkor volt. Először arra gondoltam, hogy talán a beágyazódás lehetett. De ma csináltam egy tesztet reggel, és negatív lett. Ilyenkor mi van? :(

2014. dec. 12. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje szedted? Szerintem nem állt helyre a hormon háztartásod.
2014. dec. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, elfelejtettem írni, hogy érzékeny a mellbimbóm, és görcsölget néha a hasam, már több, mint egy hete... De nem akar megjönni.
2014. dec. 12. 13:57
 3/8 A kérdező kommentje:
4 évig szedtem.
2014. dec. 12. 13:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg mikor kellett volna megjönnie? Nekem a fiamat 14 nap késés után mutatta ki a teszt. Elsö válaszoló vagyok.
2014. dec. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem tudom mikor kellene megjönnie, mert a fogamzásgátló szedése előtt nem voltak szabályos ciklusaim, általában 28 napnál hosszabb volt, nem volt egy óramű pontosságú... (A tabletták mellett ilyen gond nem volt, 25 naponként jelentkezett.)
2014. dec. 12. 14:12
 6/8 anonim ***** válasza:

A mellbimbó érzékenység fura, nekem csak terhesen volt, de akkor már bőven kimuatatta a teszt.

Viszont mivel gyógyszer előtt sem volt szabályos (nekem sem) így gyógyszer után sem lesz az, nekem is így volt, gyógyszer után ugyanúgy összevissza jött meg kb 2 havonta.

Menj dokihoz, ő megvizsgál és lehet meg is tudja mondani mi a helyzet. Nekem is így volt nem jött meg, negatív teszt és a doki mondta, hogy meg fog jönni nem valószínű a terhesség ,így is lett pár napra rá. Amúgy azóta szültem már szóval nyugi nálad sem lesz gond :) Ja és amióta szültem azóta jön meg kb ugyanannyi időközönként, szóval a szülés rendezte a mensturáicómat

2014. dec. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azzal ne foglalkozz, hogy gyógyszerrel pontos volt mindenkinek az, hiszen napról napra adagoltad a hormont, persze hogy időre jött meg, most nincs ilyen, így a szervezeted próbálja felvenni a biológiai ritmust.
2014. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, valószínű. Jó lenne, ha felvenné már, bár tudom, nem megy hamar. Azt sem bánnám, ha végre megjönne. Akkor újabb esélyekkel indulnánk a következő ciklusban. De ez a várakozás idegörlő, nem történik semmi. :(
2014. dec. 12. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!