Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem fáj (t) most a...

Miért nem fáj (t) most a hasam illetve a mellem pé-kor és utána?

Figyelt kérdés
Eddig minden pé-kor erőssen fájt a hasam és eléggé volt folyásom. És pé után napokig fájt a mellem. Most pé-kor alig fájt a hasam és kevesebb folyásom volt, és most 8 nappal pé után még mindig nem fáj a mellem.Closttilt szedek,de ezelőtti 2 ciklusban is,tehát szerintem ez nem befolyásolja.
2010. febr. 1. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Kezet foghatunk,csak én nem szedek bogyót,és én csak az 5.-ik dpo-n vagyok.

Nekem is pé-től szoktak fájni a melleim,de most semmi.Nem is érzem őket.Biztosan a hormonok most máshogyan működnek vagy nem tudom.

De szerintem ez még nagyon messze van ahhoz,hogy tudjuk mi van a dolgok hátterében.Legyünk türelemmel,ha baba lesz/van,akkor azt úgyis megtudjuk,ha meg nincs azt meg pláne:(

Szoratok mindkettőnknek,hogy inkább baba legyen!

2010. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!