Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet még tüszőrep...

Szerintetek lehet még tüszőrepedésem?

Figyelt kérdés
Már két napja 36,3 a reggeli hőm.Abban reménykedtem,hogy ma reggelre felmegy,mert már a 3.napja van tojásfehérjés nyákom.Nem értem,miért nem emelkedik.Ebben a hónapban málnalevél teát is iszok.A ciklusom 26 napos, ma vagyok a 12.napon.Kérlek nyugtassatok meg.Emelkedhet még?
2010. febr. 1. 13:30
 81/105 anonim ***** válasza:
Köszi szépen a biztatást nagyon jól esik,én is nagyon szurkolok neked.Aranyos vagy!De szerinted nem túl alacsony ez a hö ahhoz hogy baba legyen?
2010. febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/105 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom,hogy az alaphődhöz képest kell megemelkednie a hőnek 2-3 fokot.Nekem 37 jelenleg,de hétfőn lehet akkorát fog esni,hogy csak na.

Már csak 1 nap ás minden kiderül nálad.Kívánom,hogy örömteli napod legyen holnap:) Fő a pozitív gondolkodás.

Én még hétfőig szétaggódhatom magam:)

2010. febr. 11. 16:00
 83/105 anonim ***** válasza:

T.

Nehogy szétaggodd magad,én tuti drukkolok neked.Képzeld most annyira érzem a melleimet,mintha valami nehéz valamiket cipelnék itt elöl,ézékenynek nem annyira érzékenyek,csak egy kicsit.Annyira izgulok holnapig,nem tudom mivel foglaljam le magam addig,szivesen megcsinálnám már a tesztet is,de lehet még ha van is valami akkor is még nega lenne.Reggel mindenképp megirom neked mennyi lett a höm.Menzire utaló jelem a hömet kivéve nincs.De nem is élem magam bele semmibe,nehogy rossz vége legyen.Akkor holnap jelentkezem.szia

2010. febr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/105 anonim ***** válasza:

T.

Ja és köszönöm a jókivánságot.

2010. febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/105 anonim ***** válasza:

T.

Szia.Hogy vagy ma?

2010. febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/105 A kérdező kommentje:

Te hogy vagy???

Én változatlanul,de érzem,hogy meg fog jönni:(

2010. febr. 12. 10:59
 87/105 anonim ***** válasza:

T.

Szia,nekem felment 2 tizedet,most 36,6.Nem tudom ez mit jelent,majd ugy is kiderül.A melleim eléggé fájnak,meg a derekam.De viszont száraz vagyok,hát nagyon kiváncsi leszek mi lesz ebböl?!Inkább flkészülök a legrosszabbra.Ne add fel még ilyen hamar még egyáltalán nem biztos hogy meg fog jönni.

2010. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/105 A kérdező kommentje:

Hű,ez nagyon babára utal.A menzeszed nem mára vártad véletlenül?Ha nem jött meg,akkor miért nem csinálsz egy tesztet?

Én ma nagyon görcsöltem és észrevettem egy kis barnázást is,hasonlít ahhoz,ami menzesz előtt szokott lenni egy nappal,viszont csak hétfőn kéne nem megjönnie.Hát nem tudom,de szerintem menzi lesz:(

2010. febr. 12. 18:10
 89/105 anonim ***** válasza:

T.

Szia.Nem biztos hogy menzi,lehet csak beágyazódás is.Amúgy a höd még fent van?Képzeldaz enyém ma reggelre megint 2 tizedet ment fel,most 36,8.Ha ma sem jön meg akkor holnap csinálok tesztet.

2010. febr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/105 A kérdező kommentje:

Az enyém ma reggelre leesett 4 tizedet és már barnázok is.Ezzel a hónappal be is fejeztem a babaprojektet.Ha akar,majd jön,ha nem,akkor nem.

Viszont neked már halkan gratulálok,minden jel kicsire utal:)

2010. febr. 13. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!