Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet még tüszőrep...

Szerintetek lehet még tüszőrepedésem?

Figyelt kérdés
Már két napja 36,3 a reggeli hőm.Abban reménykedtem,hogy ma reggelre felmegy,mert már a 3.napja van tojásfehérjés nyákom.Nem értem,miért nem emelkedik.Ebben a hónapban málnalevél teát is iszok.A ciklusom 26 napos, ma vagyok a 12.napon.Kérlek nyugtassatok meg.Emelkedhet még?
2010. febr. 1. 13:30
 61/105 anonim ***** válasza:

T.

DE aranyos vagy!Bár csak ugy lenne,nagyon reménykedem.Annyira nagyon félek a csalódástól.

2010. febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/105 anonim ***** válasza:

T.

Szia.Na hogy vagy ma?

2010. febr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/105 A kérdező kommentje:

Szia.Ma eléggé rosszul érzem magam.Egész nap görcsöl a hasam,fel vagyok puffadva mint menzesz előtt.Nem mértem, miért ilyxe hamar,hiszen csak hétfőre nem várom.Azt hiszem,kezdhetek elkeseredni:)A hőm még mindig 36,8.

Veled mi a helyzet?Hőd?

2010. febr. 9. 10:36
 64/105 anonim ***** válasza:

T.

szia.nehogy elkeseredj itt nekem,elkeseredésre nekem jobban volna okom,mert megint 1 tizedet ment le,most 36,4 a höm,amúgy érzem a cicijeim,meg még mindig nyom a fejem,és száraz vagyok,hát ennyi,ez már tuti menzi lesz:(sajna.nagyon el vagyok keseredve.

2010. febr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/105 anonim ***** válasza:

T.

De azért még reménykedem :)

2010. febr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/105 A kérdező kommentje:

Ejnye,ne add a fel a cél előtt.A hőd szerintem nem azt jelenti,hogy meg fog jönni,mert nem egy héttel a menzesz előtt szokott leesni,hanem aznap vagy előtte egy nappal.

Az,hogy száraz vagy,az jó jel.Annak is kell lenni menzesz előtt.

Már csak 3 nap neked.Amúgy miért nem csinálsz egy próbatesztet reggeli vizeletből.Lehet,hogy egy halványka csík már megjelenne.Hm?

2010. febr. 9. 16:22
 67/105 anonim ***** válasza:

T.

Lehet igazad van,de rettegek a teszt látványától annyiszor csalódtam már.Talán az segitene ha arra gondolnék hogy ugy sem sikerült és akkor talán meglepi érne,vagy nem csalódnék akkorát,fogalmam sincs mit csináljak.szerinted ha holnap reggel csinálnék egy tesztet,az nem volna még korán?Csak Clearblue tesztem van itthon,az elég jó?

2010. febr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/105 A kérdező kommentje:
Nem ismerem ezt a tesztet,de egy próbát megér.Ha nagyon félsz,akkor várj inkább péntekig-szombatig és akkor már biztosabb leszel.Drukkolok neked.
2010. febr. 9. 16:45
 69/105 anonim ***** válasza:
Valoszinü hogy ha nem jön meg vasárnapig akkor fogok tesztelni,de ugy rettegek.Az eredményt mindenképp megirom neked,remélem jó hirem lesz.
2010. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/105 anonim ***** válasza:

T.

Na szia,hogy vagy?Höd?

2010. febr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!