Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet még tüszőrep...

Szerintetek lehet még tüszőrepedésem?

Figyelt kérdés
Már két napja 36,3 a reggeli hőm.Abban reménykedtem,hogy ma reggelre felmegy,mert már a 3.napja van tojásfehérjés nyákom.Nem értem,miért nem emelkedik.Ebben a hónapban málnalevél teát is iszok.A ciklusom 26 napos, ma vagyok a 12.napon.Kérlek nyugtassatok meg.Emelkedhet még?
2010. febr. 1. 13:30
 51/105 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Teljen nektek is szépen a hétvégétek és remélem,hétfőn jó hírekkel szolgálsz majd (beágyazódás):)

Szia.

2010. febr. 5. 16:15
 52/105 anonim ***** válasza:

T.

szia.Na hogy telt a hétvégéd?Milyen a höd?Hogy érzed magad?Képzeld vasárnap leesett a höm 0,3 tizedet(36,8-ról 36,5-re),most meg ugyan ott van,szerinted ez túl nagy esés volt és meg fog jönni?Bár még az alaphö felett van.Tünetem az majdnem semmi nincs,annyi csak hogy tegnap este a bal mellem nagyon fájt,ma reggel meg szörnyen rosszul vagyok,bár még ez sem jelent semmit.de reménydekem.Kiváncsi vagyok a péntekre,remélem 9 hónapig nem fog a menzim jelentkezni.:)majd irj nálad mi újság.szia

2010. febr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/105 A kérdező kommentje:

Szia.Nekem 36,8,szépen emelkedik.Még 1 hetem van a menziig,de már tegnaptól görcsöl a hasam,fáj a derekem és egy kicsit émelygek is.Ennyi.Szerintem meg fog jönni.

Nálad esélyes a baba nagyon.A hőleesés lehetett beágyazódás is.Ha visszament a hő,az nagyon jó.Ha meg akarna jönni,akkor nem ment volna feljebb.Nagyon drukkolok:)

2010. febr. 8. 09:56
 54/105 A kérdező kommentje:
Bocsi,elírtam.Ha visszamegy a hő,az jelent jót.Viszont ha Te csak péntekre várod,akkor még ilyen hamar nem eshetett le.
2010. febr. 8. 09:57
 55/105 A kérdező kommentje:

Épp most olvastam,hogy a tüszőrepedés után 1 héttel pár napra leeshet a hő,viszont nem függ össze a terhességgel.

Szorítok,hogy visszamenjen a tiéd.

2010. febr. 8. 10:30
 56/105 anonim ***** válasza:

T.

szia.örülök hogy ilyen szépen fent van a höd,remélem ott is marad.Szerinted az mitöl lehet,hogy ugy érzem mintha hatul a csipömre ráült volna valaki?ezt csak akkor szoktam érezni,mikor már megjött.de most nem jött meg.szerinted?nagyon el vagyok kenödve,lehet hogy ez a hónap se sikerült?!Ja és száraz vagyok,a krémes folyásom elmúlt,az jó?bocs hogy ennyi mindennel bombázlak.:)

2010. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/105 anonim ***** válasza:

T.

Miért vagy olyan biztos benne hogy neked meg fog jönni,míg nem jön addig semmi sem biztos,és nem szabad ilyen hamar feladni,a remény az még megvan,nem?

2010. febr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/105 A kérdező kommentje:

Hát igen,a remény hal meg utoljára.Úgy olvastam,hogy ha menzesz előtt 1-2 nappal száraz vagy,a babát jelent.A krémes vizes folyás az menzesz.

Azért hiszem,hogy meg fog jönni,mert sokszor rám tör napközben a "mindjárt megjön érzés",pedig még van legalább 1 hetem.Sokan azt is írják,hogy a beágyazódásnál is lehet érezni hasonlókat.

Neked volt mostanában pecsételő vérzésed?Állítólag ez is jelezheti a beágyazódást.A derekad nem fáj?Nekem bal oldalt fájdogál,ott,ahol a tüszőm repedt meg.

Egyelőre inkább arra készítem fel magam,hogy ebben a hónapban sem sikerült és megpróbálom nem figyelni a szervezetemet.

Neked már ezen a hétvégén esedékes,ugye?

Nagyon-nagyon szorítok:)

2010. febr. 8. 15:59
 59/105 anonim ***** válasza:

T.

szia.nem volt semmi féle vérzésem,se barnázásom,se semmi.(volt olyan hónapom amikor volt,de akkor meg is jött)Nekem is fáj a derekam,nem egyfolytába,de elég sokszor napközbe.A fejem meg ma egész nap olyan furcsa volt,nem fáj csak ugy nyomodik,vagy ilyesmi,nem tudom jobban kifejezni.Igen én péntekre nagyon nem várom,hát kiváncsi leszek,de ahogy te is irtad én is felkészülök a legrosszabbra,talán akkor nem esik olyan rosszul(ugyis rosszul fog esni)Ma voltam a patikában és vettem folsavat,igaz az ára elég húzos volt,de ha lesz erdménye nem számit,ha nem lesz most eredménye,akkor sem árt.Azt hiszem 60 darab van benne.ès valami Femibion a neve.Te milyet szedsz?Ja és természetesen én is drukkolok neked nagyon.

2010. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/105 A kérdező kommentje:

Az enyém Elasti-q,de ez nem volt olyan drága.Nekem az ár már nem számít,csak segítsen,úgy,ahogy te mondod.

A tüneteid megegyeznek az enyémekkel,nekem is vannak fejfájásaim.

Egy hét múlva okosabbak leszünk.Bárcsak már pelenkát mennénk venni:)

2010. febr. 8. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!