Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet még tüszőrep...

Szerintetek lehet még tüszőrepedésem?

Figyelt kérdés
Már két napja 36,3 a reggeli hőm.Abban reménykedtem,hogy ma reggelre felmegy,mert már a 3.napja van tojásfehérjés nyákom.Nem értem,miért nem emelkedik.Ebben a hónapban málnalevél teát is iszok.A ciklusom 26 napos, ma vagyok a 12.napon.Kérlek nyugtassatok meg.Emelkedhet még?
2010. febr. 1. 13:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/105 anonim ***** válasza:

T.

szia.Na mi újság nálad?Nekem megint fel ment 0,2 tizedet a höm,remélem ott is marad,nálad hogy áll a hö?

2010. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/105 A kérdező kommentje:

Szia.Nálam 36,6 egyelőre,de mára elkezdtek fájni a melleim.Gondolom ez azt jelzi,hogy lehetett tüszőrepim.Azért bízom benne,hogy holnap még feljebb megy.

Olyan sok van még hátra a mensi napjáig.

Jelentkeztek már nálad valami tünetek?Neked már lehet ez a 7.nap.Esetleg beágyazódási vérzés?

2010. febr. 5. 15:06
 43/105 anonim ***** válasza:

T.

szia,drukkolok továbbra is neked hogy feljebb menjen a höd.ha minden igaz akkor ma vagyok az ovu utáni 8. napon,nem tudom miért a ciklus.hu csütörtökre tette az ovum napját.Se barnázásom,se hasonló vérzésem nincs,csak krémes folyás.A tünetekkel kapcsolatban nem tudom mit gondoljak,hogy az-e vagy nem,nem akarok bebeszélni magamnak semmit,mert megint pofára esés lesz a vége.A fejem az most is fáj,meg ma néha nyomást ézek a méhemnél,de ez nem biztos hogy jelent valamit.A höm most 36,8 volt reggel.Ès te hogy érzed magad?

2010. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/105 A kérdező kommentje:

Én ma lehetek kb. a 3. napon ovu után,néha érzem,hogy szurkál a méhem,hőhullámok is rám törnek néha,amúgy semmi.Nálam még nagyon korai lenne.A nyúlós nyákom nekem is elmúlt,most száraz vagyok,gondolom,majd kezdődik nálam is a krémes folyás.

Nagyon szurkolok neked.:)

2010. febr. 5. 15:22
 45/105 anonim ***** válasza:

T.

Igen tényleg sok idö van még jövöhét végéig,de reméljük öröm lesz a vége.Èn amúgy a melleimen szinte semmit nem érzek,nem ézéket csak talán kicsit fezsesebb,mint szokott lenni.Igyekszem nem nagyon figyelgetni magam mert akkor biztos találok valamit ami most nem ugy van mint volt.

2010. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/105 anonim ***** válasza:

T.

Ha most száraz vagy az jó jel,ovu után egy hétre kell megint krémes vagy hasonló folyásnak lenni,legalábbis igy olvastam,és ha mensi elött 1-2 nappal jelentkezik olyan tojásfehérjés folyás akkor valószinü,mensi lesz belöle,ha pedig száraz vagy csak krémes a folyás mensi elött akkor lehet esély a terhességre és persze ha a hö fent marad,legalábbis igy olvastam,bár ez nem biztos hogy mindenkire igaz.Majd jövöhéten lehet igazán izgulni.

2010. febr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/105 anonim ***** válasza:
Köszi,én is nagyon szurkolok neked,képzeld mostanában minden este imádkozok is,hogy sikerüljön,de ez nem ciki ugye?
2010. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/105 A kérdező kommentje:

Helyes vagy:)

Ciki?Dehogy!Nagyon helyes. Én naponta többször is imádkozok és kérem a jó Istent,hogy küldjön nekünk egy bébit.Ő tudja,mikor kell eljönnie,ezért nem háborgok,ha nem sikerül.Te is bízz benne és meglátod,sikerülni fog.

Szerintem karácsonykor már a karunkban fogjuk őt(őket?) tartani.Ugye milyen jó belegondolni?:)

2010. febr. 5. 15:36
 49/105 anonim ***** válasza:

T.

Igen nagyon jó belegondolni,mert nekem szinte mindig azon jár az eszem,mikor már nem birom tovább,párommal is erröl beszélgettek,ö meg csak biztat hogy fog az majd jönni csak nyugi,könnyü azt mondani.olyan nehezen telik el egy nap,késö délután meg pláne.Este meg igyekszem korán ágybamenni,hogy minnél hamarabb holnap legyen.

2010. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/105 anonim ***** válasza:

T.

Most elbucsúzom,szép hétvégét kivánok neked és jó höemelkedést,majd hétfön megint jelentkezem.Továbbra is drukkolok.szia

2010. febr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!