Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet még tüszőrep...

Szerintetek lehet még tüszőrepedésem?

Figyelt kérdés
Már két napja 36,3 a reggeli hőm.Abban reménykedtem,hogy ma reggelre felmegy,mert már a 3.napja van tojásfehérjés nyákom.Nem értem,miért nem emelkedik.Ebben a hónapban málnalevél teát is iszok.A ciklusom 26 napos, ma vagyok a 12.napon.Kérlek nyugtassatok meg.Emelkedhet még?
2010. febr. 1. 13:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/105 anonim ***** válasza:

T.

szia.az jár már nekem is a fejembe hogy veszek legalább azt,mármint folsavat.Amúgy meg ne add fel ilyen könnyen,még semmi sem biztos.Az biztos hogy én nagyon drukkolok neked,majd jövöhéten kiderül hogy mi újság,addig meg mindig van remény.elözö ciklusaidban tudtad mikor van tüszörepid?

2010. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/105 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,én is drukkolok neked.Ennyi pozitív energia már csak segít nekünk:)

Az előző hónapokban csak a nyúlós nyákból tudtam következtetni és a magas hőből menzi előtti héten,de hogy melyik napon volt pontosan ovum,fogalmam sem volt.Lehet,a gyógyteák kavartak be.Majd elválik.

Egyelőre még mindig nyúlós a nyákom.Szerinted ez jó jel?

2010. febr. 3. 17:49
 33/105 anonim ***** válasza:

T.

szerintem az jó,nekem csak egy napig volt ilyen nyákom(az sem túl sok)a hömböl a program szúrta be a pontos napot,de a biztonság kedvéért már elötte is együtt voltunk és azóta is folyamatosan,egyik lövés csak célba ér talán!

2010. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/105 anonim ***** válasza:

T.

szia.Mára elköszönök,de holnap mindenképp irok.szia,ja és drukkolok!

2010. febr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/105 A kérdező kommentje:
Szia,további szép estét:)
2010. febr. 3. 18:24
 36/105 anonim ***** válasza:

T.

szia.na mi újság?Hogy telt a mai napod?

2010. febr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/105 A kérdező kommentje:

Szia.Köszönöm,jól.Ma felment a hőm 36,6 fokra,ez 0,2-vel több mint tegnap.Reggeltől szúr a bal petefészkem is és elég rendes mennyiségű a nyákom is.Szerintem ma lehetett az ovum.

Mi a véleményed,lehet esély a babára,ha szombattól minden nap egyszer együtt voltunk?Nem csökkentettük így az esélyét?

Ha esetleg most nem is sikerülne,legalább tudom,hogy kb. a 15.napon van a ovum.

Még az az érdekes,hogy ovu után majd szétfakadnak a melleim,most meg semmi.DE tudom,ez még semmit nem jelent.

És Te.Nálad mik a fejlemények?:)

2010. febr. 4. 15:23
 38/105 anonim ***** válasza:

T.

szia,amit igy leirtál elég biztató,söt.nekem 0,1 tizedet lejebbment ma reggel,de gondolom ez még nem vészes.ne aggodj,mi is minden nap együtt voltunk ovu környékén,minnél közelebb jön a jövöhét vége annál idegesebb vagyok,vagy inkább izgatottabb.én nem nagyon érzek semmit,annyi ami fura,hogy 4 napja nem birom ki hogy délután ne aludjak egy kört,épp most keltem fel.akkor valamelyik nap volt egy rettenetes fejfájásom,ennyi.

2010. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/105 A kérdező kommentje:

Fejfájás?Én is ezzel küszködöm már vagy 3 napon át.Szerintem ez nem terhes tünet,nehogy elkapjunk vmit így babára várva.

Ne aggódj a 0,1 az még nem utal semmire.

Viszont azon kezdtem el aggódni,hogy a ma volt az ovum (15.nap),akkor 26 napos ciklusnál csak kb.12 napom marad.Ez állítólag nem túl sok ahhoz,hogy a baba rendesen beágyazódjon.Viszont nem vagyok teljesen tisztában vele,hogy az ovu akkor van,amikor emelkedik a hő,vagy az utolsó alacsony hőmérsékletű napon.Eléggé össze vagyok zavarodva,mert egyik ezt olvasom, másik helyen meg amazt.Ha ez a hónap is sikertelen lenne,felkeresek egy endokrinológust.

Neked hány naposak a ciklusaid és hányadik napon van ovud?

2010. febr. 4. 18:19
 40/105 anonim ***** válasza:

T.

szia.nekem általában 30 naposak,és 17.napon van kb.az ovum,de én azt olvastam hogy ovu után 14 nap múlva kell nem várni.nekm a programm igy számolt,legtöbbször erre hagyatkozom,eddig még elég pontos volt.

2010. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!