Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet még tüszőrep...

Szerintetek lehet még tüszőrepedésem?

Figyelt kérdés
Már két napja 36,3 a reggeli hőm.Abban reménykedtem,hogy ma reggelre felmegy,mert már a 3.napja van tojásfehérjés nyákom.Nem értem,miért nem emelkedik.Ebben a hónapban málnalevél teát is iszok.A ciklusom 26 napos, ma vagyok a 12.napon.Kérlek nyugtassatok meg.Emelkedhet még?
2010. febr. 1. 13:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/105 anonim ***** válasza:

T.

szia.na mi újság veled?

2010. febr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/105 A kérdező kommentje:

Szia.Ma felugrott a hőm 0,2 fokot.Nagyon remélem,hogy még fog emelkedni.36,5 nem túl sok.

Amúgy te honnan tudtad,hogy pénteken volt tüszőrepid,ha neked sem ment fel azonnal a hőd?

Neked már van babád?

2010. febr. 2. 16:15
 23/105 anonim ***** válasza:

T.

szia.azt hittem már nem irsz.én nem tudom hogy volt,csak gondolom,a folyásból és hasfájásbol.nekem is ment ma feljebb 0,5 tizedet,így most 36,5 a höm.reméljük tényleg fog még feljebb menni.igen nekem van már egy kisfiam,nemsoká 8 éves.

2010. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/105 anonim ***** válasza:

T.

te szedtél valamilyen fog.gátlót?

2010. febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/105 A kérdező kommentje:

Gratulálok a kisfiadhoz:)Legalább ti tudjátok,hogy lehet babátok.

Szedtem fogigátlót kb. 4-5 évig,de már 2,5 éve abbahagytam.A babaprojekttel csak 5 hónapja próbálkozunk,de eddig sajna sikertelenül.Majd talán ez a hónap...Lehet,túl vékony a méhem nyálkahártyája.Ezért iszom most a palástfüvet és szedek E vitamint is.

Bocsi,hogy így hébe-hóba eltűnök,de elmerülök a sok javítani való doliba (tanár vagyok:),de ha már nagyon elegem van belőle,mindig megnézem,mi újság.Ezt azért jobban élvezem:)

Megkérdezhetem,mikor szülted a kisfiad?

2010. febr. 2. 17:53
 26/105 anonim ***** válasza:
mármint hány éves voltam?meg fogsz lepödni,de majdnem 17.akkor ugy alakult.:)ja és az elsö férjemtöl van,a mostani párom,azaz férjemmel most szeretnénk közös babát,amúgy 24 vagyok,de ne itélj meg ennyiböl.
2010. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/105 anonim ***** válasza:

T.

ja és azt akartam még kérdezni,melyik fogigátlót szedted?

2010. febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/105 A kérdező kommentje:

Nem ítéllek meg,nincs hozzá jogom.Megtartottad őt,ez a lényeg.:)Nagyon sok tini lány inkább az abortusz mellett dönt,mert félnek a következményektől.

Minisistont szedtem,nem volt túl erős,inkább a mensi görcseimre szedtem,mert semmi nem segített.Még most is kiszenvedem a magamét minden hónapban:(

Milyen jó lenne,ha mind kettőnknek sikeres lenne ez a hónap!

2010. febr. 2. 18:35
 29/105 anonim ***** válasza:

T.

szia.Bocsi hogy már tegnap nem irtam,de mennem kellett.Igen az tényleg nagyon jó volna,ha mindkettönknek sikerülne ebben a hónapban.Hogy álla höd ma?Ment megint feljebb,vagy ugyan ott maradt?Az enyém ma reggelre még 0,2 tizedet kuszott fel.remélem igy is marad és nem fog lefelé menni.Majd írj,hogy mi újság nálad.Amúgy én is szedtem fogigátlót,majdnem 5 évig.Èn a Diane35-öt szedtem,az arcom miatt,jövöhónap közepén lesz egy éve hogy abbahagytam.Azt hiszem egy év sikertelen probálkozás után lehet menni kivizsgálásra.De mivel most külföldön vagyunk,így csak augusztusban tudunk menni.De remélem nem lesz rá szükség,és ebbe a hónapba sikerül,vagy ha nem is most,de legalább addig.De nagyon bizom benne,hátha ez a hónap sikeres lesz,de nem élem bele mmagam,mert már egy jó párszor nagyot csalódtam.Te mikor akarsz majd tesztet csinálni?A nemvárt napján,vagy már elötte,vagy inkább megvárod majd míg késik?Tudom ez még korai kérdés,csak kiváncsi vagyok.

2010. febr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/105 A kérdező kommentje:

Szia.Most értem haza.Hát az én hőm eléggé érdekesen néz ki.A tegnaphoz képest mintha egy picit lejjebb ment volna,de nem egész egy tizedet.Most vagy nem volt még tüszőrepim,vagy már nem is lesz.Azt hiszem,ez a hónap is sikertelen:)

De még bizakodom.Addig is igyekszünk minden nap együtt lenni.

Tesztelni nem fogok a nem várt előtt,tuti.Inkább hagyom magam meglepni,de a negatív tesztet nem bírom elviselni.Ha nem is jön meg,1-2 napot biztosan várok még.

Ma voltam venni folsavat (Acidum folicum) és mellé még szedek E vitamint is.A folsavat 3 hónappal a terhesség előtt már ajánlják.A múlt évben szedtem Elevitet,de decemberig el is fogyott,a baba meg nem jött.Így nem is vettem többet. A folsav ráadásul még olcsóbb is.Te is vehetnél,biztos ott is lehet kapni.

2010. febr. 3. 16:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!