Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet még tüszőrep...

Szerintetek lehet még tüszőrepedésem?

Figyelt kérdés
Már két napja 36,3 a reggeli hőm.Abban reménykedtem,hogy ma reggelre felmegy,mert már a 3.napja van tojásfehérjés nyákom.Nem értem,miért nem emelkedik.Ebben a hónapban málnalevél teát is iszok.A ciklusom 26 napos, ma vagyok a 12.napon.Kérlek nyugtassatok meg.Emelkedhet még?
2010. febr. 1. 13:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/105 anonim ***** válasza:
T vagyok.köszi szépen harmadik.
2010. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/105 anonim ***** válasza:

T.

akkor lehet nem is kell még annyira parázni,hogy még nem emelkedtett olyan sokat?

2010. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/105 A kérdező kommentje:

Kedves lányok.Nagyon köszönöm a segítséget,de most egy pár órára el kell köszönnöm tőletek.Ígérem,este olyan 7 körül visszajövök és folytatjuk a csevegést.Addig is kellemes délutánt és jó hőemelkedést:)

Sziasztok.

2010. febr. 1. 15:15
 14/105 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy beleszólok, én úgy tudom, ovu napján kezd emelkedni a hő, előtte esik le. Nálam ezt az ovuteszt is alátámasztotta. Kérdező, ajánlom neked is, akkor nem maradsz le róla.
2010. febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/105 anonim ***** válasza:

T.

szia.Amúgy mire jó a málnalevél tea,amit iszol?

2010. febr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/105 A kérdező kommentje:

Szia T.A málnalevél tea elősegíti a peteérést és puhítja a méhet.Ezért ajánlják a terhesség 37.hetétől,viszont terhesség alatt nem szabad inni,mert vetéléshez vezethet.Én ma hagytam abba a málnalevelet (a mensi első napjától tüszőrepedésig kell inni),majd folytatom palástfűvel (a köv.mensiig - remélem nem jön meg!),ami a beágyazódást segíti és érdemes inni a terhesség első hónapjában,hogy megmaradjon a baba.Azért is kezdtem el inni a palástfüvet,mert nagyon gyenge volt a menzeszem.Ez a tea erősíti a méhfalat.Már az első hónapban éreztem a hatását,erősebb is volt a vérzésem.

Már várom a holnap reggelt,remélem fent lesz a hőm.Amúgy ma délután elég bő a nyákom.

Nálad mi újság?

2010. febr. 1. 19:58
 17/105 anonim ***** válasza:

T.

szia.én nem tudok semmi folyást most megállapitani,mert utóbbi napokba minden nap együtt voltunk,igy nem tudom mikor menyik jön,érted?a furcsa az hogy péntek óta feszül a hasam,remélem ez jó jel.egy kicsit elnéztem a ciklusom,nem 13-ra nem várom,hanem 12-re,ami jövöhét pénteken van,olyan izgatott vagyok.olyan nehéz kivárni,míg eldöl,hogy van e valami,nem?megkérdezhetem te hány éves vagy?és hogy az elsö babátok lesz?

2010. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/105 anonim ***** válasza:

T.

remélem nekem is feljebb megy a hö,majd ird meg holnap,hogy mi volt,jó?

2010. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/105 A kérdező kommentje:

28 leszek és ez lenne az első babánk.

Ok,majd holnap írok.Addig is szorítsunk egymásnak:)

Szia.

2010. febr. 1. 21:02
 20/105 anonim ***** válasza:
ok,szia.
2010. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!