Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet még tüszőrep...

Szerintetek lehet még tüszőrepedésem?

Figyelt kérdés
Már két napja 36,3 a reggeli hőm.Abban reménykedtem,hogy ma reggelre felmegy,mert már a 3.napja van tojásfehérjés nyákom.Nem értem,miért nem emelkedik.Ebben a hónapban málnalevél teát is iszok.A ciklusom 26 napos, ma vagyok a 12.napon.Kérlek nyugtassatok meg.Emelkedhet még?
2010. febr. 1. 13:30
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/105 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen,aranyos vagy.Èn sem igazán fogok mostmár vele foglalkozni,igyekszem elterelni valami másra a gondolataimat,pl.elkezdek fogyózni,mert feljött egy kis felesleg,vagy valamit kitalálok ami szórakoztat,és majd csak jön a baba ha akar,nincs több görcsölés.Majd azért ird meg hogy ment a dokinál.Sok sikert kivánok neked.
2010. febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/105 anonim ***** válasza:

T.

Szia.Na voltál nödokinál?Hogy vagy?

2010. febr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/105 A kérdező kommentje:

Szia.Tegnap akartam írni neked,csak nem jutottam nethez. Voltam dokinál tegnap,nagyon rendes volt.Azt mondta,minden rendben,de mivel menzesz után voltam 1 héttel,nem tudott még sokat megállapítani.Jövő pénteken megyek vissza,azt mondta,akkor már fogja látni,van-e érett petesejt ill.milyen vastag a méhnyálkahártyám.

Ja,és azt mondta,hogy ovu idején ne legyünk együtt midnen nap,csak kétnaponta,mert apuci katonái nem tudnak olyan gyorsan regenerálódni.:)

Legalább ezen is túlestem,kíváncsi vagyok,mit fog megállapítani pénteken.

És veled mi újság?

Reméljük,ez a hónapunk sikeresebb lesz.Most már nem görcsölök rajta annyira és kevesebbet is gondolok rá.Még a hőmérőzést is abbahagytam.

2010. febr. 20. 15:12
 104/105 anonim ***** válasza:

T.

Sziaa.Ùgy örülök hogy írtál.Örülök hogy jól vagy,és kiváncsian várom mi lesz a dokidnál pénteken.Nekem is sikerült beletörödni a sikertelenségbe,és már én sem gondolok rá állandóan.Èn ma voltam az itteni háziorvosnál,a párom elkisért,mert ugye neki kellett tolmácsolni.Elöször is elmondtuk neki mi a bajunk,aztán adott egy beutalót a nödokihoz,mi kiválasztottunk egyet,azt itthon felhivtuk de csak márc.11-re kaptunk idöpontot.Rendes volt a házidoki mert egy teljes kivizsgálást kért,söt még ott nála a rendelöbe is vettek vért,ilyen általános kivizsgálás céljából,vagy mi.De lehet nem is baj hogy kicsit késöbb kell a nödokihoz menni,mert mikor hozzá megyünk nekem rá kb.6 napra kellene (nem)megjönnie.Lehet hogy akkor jobban fog látni ezt-azt amit kell,vagy ilyesmi.Mindegy ö az orvos aztán majd megmondja hogy mi van.De azért is szántam rá magam már a dokira,mert most mikor megvolt a menzim,egy jó párszor voltak benne olyan darabok mint egy nagyobb babszem,és akkor elég böséges mennyiség jött.Akkor kicsit megijedtem.De majd csak lesz valahogy.Ilyekszem nem foglalkozni az egésszel,de a hömet attól függetlenül még mérem,de nem érdekel mikor merre megy,csak azért mérem hogy tudjam volt e egyáltalán tüszörepi.ennyi.Ha van kedved majd irj.Szia

2010. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/105 anonim ***** válasza:

T.

Szia.Mi újság veled?Voltál nödokinál?Mit mondott?

2010. márc. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!