Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet még tüszőrep...

Szerintetek lehet még tüszőrepedésem?

Figyelt kérdés
Már két napja 36,3 a reggeli hőm.Abban reménykedtem,hogy ma reggelre felmegy,mert már a 3.napja van tojásfehérjés nyákom.Nem értem,miért nem emelkedik.Ebben a hónapban málnalevél teát is iszok.A ciklusom 26 napos, ma vagyok a 12.napon.Kérlek nyugtassatok meg.Emelkedhet még?
2010. febr. 1. 13:30
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/105 anonim ***** válasza:

T.

Èn a helyedben akkor sem adnám még fel,nekem is nagyon leesett vártam a menzit (és szerencsér még azóta sem jött)aztán meg most 3 napja meggondolta magát és felfelé megy.Még semmi sincs veszve,én nagyon drukkolok neked!Majd nézd meg holnap mennyi a höd és akkor meglátod hogy mire számithatsz.Ha nem jön meg valoszinü holnap tesztelek,attól függ milyen lesz a höm.Még ne add fel!Amúgy amikor nekem leesett,már én is feladtam,és ez lett belöle,most megint itt vagyok a bizonytalanságba.

2010. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/105 A kérdező kommentje:

Á,az én helyzetem azért más.Mielőtt megjön,mindig van barnázás minimális vérzéssel.Azt mondják,ez nem is jó jel,ha valaki terhes,mert valamilyen hormonprobléma áll fenn és többnyire nem tudják kihordani a babát.

Most nyalogatom a sebeimet és úgy döntöttem,hogy jövő hétre kérek beutalót a nődokimhoz.Nem bírom ki ezt a bizonytalanságot minden hónapban.

Gondolok rád és nagyon szorítok ám:)

2010. febr. 13. 14:07
 93/105 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen,holnap megirom mi lett,ha addig nem jön(remélem).Azért ha van kedved irj,szivesen válaszolok,és továbbra is goldolok rád és drukkolok hogy minnél hamarabb sikerüljön.
2010. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/105 A kérdező kommentje:

Szia.

Gratulálhatok?:)

2010. febr. 14. 10:28
 95/105 anonim ***** válasza:
Nem tudtam ma megcsinálni,de holnap reggel mindenképp megcsinálom,nem hallogatom tovább.
2010. febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/105 anonim ***** válasza:
Ès te hogy vagy?
2010. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/105 A kérdező kommentje:

Ma már vidámabb vagyok.Dolgozgatok egy kicsit,sikerül elterelni a figyelmemet.

Bízok továbbra is,majd a jó Isten megsegít.5 hónap azért nem a világ,ugye?

Szerintem most is megcsinálhatnád a tesztet,ha kéznél van.a Clearblue állítólág nagyon érzékeny.Olyan kíváncsi vagyok!

2010. febr. 14. 14:39
 98/105 anonim ***** válasza:

T.

Szia.Olyan nagyon izgatot vagyok.Örülök hogy megnyugodtál,remélem a következö hónapban sikerül.Mi már 7 hónapja probálkozunk.

2010. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/105 anonim ***** válasza:

T.

Szia.Ma reggel nem kellett tesztelnem mert reggel 5-kor megjött,kicsit szomorú vagyok,de talán a köv. hónap sikeresebb lesz.:)Ma reggel már a höm is leesett 36,3-ra,de hát ez van.1-2 nap és talán megnyugszom,de lehet nem kellene ennyit stresszelnem rajta.Te hogy vagy?

2010. febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/105 A kérdező kommentje:

Igazán sajnálom.Pedig annyira azt hittem,hogy nektek sikerült.Ne add fel,csak próbálj rá nem gondolni.Ebben a hónapban nincs több hőmérőzés,sem napok számolgatása.

Felírtam a menzim első napját a naptárba,de onnan nem foglalkozom tovább az idővel.Ma már kevesebbet is gondoltam az egész projektre.Szerintem túl görcsösen akartam,így biztosan nem fog sikerülni.

Péntekre kaptam időpontot a nődokimtól,remélem rendben lesznek az eredményeim.Ennél többet nem teszek,rábízom az időre és a nagyobb erőkre:)

Próbáld ki te is a "majd lesz valahogy" filozófiát.

Fel a fejjel és puszi a kisfiadnak:)

2010. febr. 15. 20:53
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!