Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet még tüszőrep...

Szerintetek lehet még tüszőrepedésem?

Figyelt kérdés
Már két napja 36,3 a reggeli hőm.Abban reménykedtem,hogy ma reggelre felmegy,mert már a 3.napja van tojásfehérjés nyákom.Nem értem,miért nem emelkedik.Ebben a hónapban málnalevél teát is iszok.A ciklusom 26 napos, ma vagyok a 12.napon.Kérlek nyugtassatok meg.Emelkedhet még?
2010. febr. 1. 13:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
szia.persze hogy emelkedhet.nekem pénteken volt az ovum. és alig van höváltozás,nekem a legmagasabb ebben a ciklusban 36,3 volt.én is örülnék már ha elkezdene felfelé ivelni´.Bár már azt is olvastam,hogy nem minden nö reagál komoly höváltozással,mégis sikerül teherbe esni.sok sikert kivánok neked!mikorra nem várod?
2010. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást.Már kezdtem elkeseredni.Február 15-re nem várom,milyen jó lenne,ha valentini baba lenne.

Nekünk ez már az 5.hónapunk,amióta próbálkozunk.Ebben a hónapban kezdtem el gyógyteázni,mielőtt még orvoshoz mennék.Most a palástfűvel folytatom.

Te mikorra nem várod?Régóta próbálkoztok már?

Csatolom a görbémet,viszont még nem túl hosszú,mert csak ebben a hónapban kezdtem el hőmérőzni.

Neked is mielőtti babásodást kívánok.


[link]

2010. febr. 1. 14:09
 3/105 anonim ***** válasza:
szia.elsö vagyok.Èn febr.13-ra nem várom,és már 11 hónapja probálkozunk.ha gondolod tarthatjuk a kapcsolatot,és drukkolhatunk egymásnak.
2010. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 anonim ***** válasza:

Jó hogy csatoltad a görbéd, így egy kicsit egyszerűbb... :o)


Még nem volt meg az ovulációd, szerintem 1-2 nap múlva lesz emelkedés. (Feltéve, hogy egyébként rendben vagy, illetve, hogy ez nem épp egy olyan hónap lesz, amelyikben nincs ovulációd, mert évente van 2-3 ilyen ciklus is...)

Viszont arra figyelj, hogy ne mérd nagyon később, mint amikor szoktad, mert valótlan eredményt kaphatsz!

Hajrá!

2010. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 anonim ***** válasza:
megint elsö vagyok.én is csatolnám a görbém,de valahogy soha nem sikerül.
2010. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 A kérdező kommentje:

Én úgy tudtam (de lehet tévedek),hogy az ovu napján esik le a hő,majd azután kezd emelkedni.Nem lehetséges,hogy van,akinek nem azonnal,hanem 1-2 napon belül emelkedik a hő?


Elsőnek:szívesen tartom veled a kapcsolatot,majd ehhez a kérdéshez írj.Drukkoljunk egymásnak!

2010. febr. 1. 14:25
 7/105 anonim ***** válasza:
elsö vagyok.szólithaszt T-nek,igy nem kell mindig azt irnom hogy elsö vagyok.jó?amúgy én is ugy tudom ahogy te,és az is elöfordulhat hogy késöbb emelkedik,mivel mindenkinek más a szervezete,igy nem reagálhat pont ugyan úgy mint egy másiknak.Te hol méred a hödet?
2010. febr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/105 A kérdező kommentje:

Engem szólíthatsz L-nek.Hüvelyben mérem minden reggel felkelés előtt.Eddig minden hónapban mértem,csak sajnos nem mensi,hanem ovu után és akkor mindig 36,9 - 37 között volt egészen a következő mensiig,majd aznap szépen leesett.Abból tudtam,hogy megint nem sikerült.Remélem,holnap reggel felmegy.Legalább ez a 2 hét teljen reménnyel.

Egyébként voltatok már valamilyen kivizsgáláson vagy szedsz valamit,ami segíthetné a teherbeesést?

2010. febr. 1. 14:43
 9/105 anonim ***** válasza:

Kedves L és T!

Csak annyit írnék kiegészítésképpen, hogy a hőnek nem kell leesnie különösebben (szóval nem mindenkinél esik le) a megemelkedés előtt, lehet, hogy marad azon a környéken, ahol már amúgy is volt. Az ovu. általában hajnalban van, így a mérés időpontjától függően is vagy aznap, vagy másnap megemelkedik (ezt hormon szabályozza) a hő. Továbbá az számít megemelkedett hőmérsékleti értéknek, ami az őt megelőző 6 napon mért összes értéknél magasabb (legalább fél tized fokkal)

Drukkolok nektek!

harmadik :o)

2010. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 anonim ***** válasza:
szia.T vagyok.nem szedek semmit,azt sem tudom mit kellene szedni,kivizsgálásra meg csak augusztusban tudunk menni,de remélem nem lesz rá szükség.szerinted mit kellene szednem,azt olvastam hogy a folsav nagyon jó lehet,szerinted?
2010. febr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!