Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 26. napon pozitív teszt. Most...

26. napon pozitív teszt. Most ismét megjött. Mi ez? (folyt. )

Figyelt kérdés
26. napon tehát pozitív lett, 27. napon nagyon halvány pozitív, 28. napon negatív és estére megjött. Normális volt. 3 napig tartott (tovább szokott, de nem gondoltam semmi rosszra). 2 napja már teljesen elmúlt, de ma délben ismét megjött, nagyon élénk piros. Ez a mensi folytatása vagy vetélés? Légyszíves akinek volt hasonló, válaszoljon! Nagyon ideges vagyok, elnézést ha nem érthető amit írtam.
2010. febr. 1. 13:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Elvileg ma megyek dokihoz este...tegnap nem fértem már be:( Én is kíváncsi vagyok...eléggé fáj már. A rossz, hogy a munkahelyemen most 2 hétig pakolászunk. Pont nem esik most jól az emelgetés, dehát így jártam.
2010. febr. 2. 16:15
 12/17 anonim ***** válasza:
Na mit mondott a doki? Hogy vagy?
2010. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Szia!

Tul.képp nem mondott semmit, csak hogy biztos téves pozitív volt a teszt, van ilyen. Írt fel 2 gyógyszert ( ösztrogén tartalmú valamik), UH-n nem nézett meg, de "kitapogatta" a méhem és azt mondta nem vagyok/voltam terhes. Ma este megyek vissza hozzá. Most már nem igazán fáj, csak nagyritkán belenyilall, de nem vészes. A vérzés is elmúlt, csütörtökön volt az utolsó pár csepp. Arra gondoltam, hogy lehet, hogy ovu vérzés volt csak kicsit előbb mint a középidő és intenzívebben (nem volt még, nem tudom mennyi a normális mennyiség, és nem tudom, fáj-e). Neked volt már középidős vérzésed? Milyen az?

Köszi szépen az érdeklődést, aranyos vagy!:)

2010. febr. 9. 08:03
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia! utolsó vagyok. Ez fura, mert én úgy tudtam hogy a pozitív teszt nem tévedhet, mindenhol ezt olvastam, de akkor ezek szerint mégis csak van ilyen. Nekem még nem volt középidős vérzésem, megmondom őszintén erről sem tudtam, hogy ilyen is van, szóval ebben nem tudok sajnos segíteni.

De szorítok, hogy minden rendben legyen, és hogy mielőbb legyen egy valós pozitív teszted ! :))

2010. febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Szia Kedves Utolsó!:)

Köszönöm szépen!!! Én is mielőbbi pozitív tesztet kívánok Neked!:) (egyébként én sem tudtam, hogy a pozitív teszt is tévedhet...Corax be sure teszt volt, nem veszek többet ilyet az biztos!!!)

2010. febr. 10. 08:07
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy a pozi teszt nem téved. lehet, hogy az orvos csak azért mondta, hogy téves volt a teszt, hogy hátha így könnyebben viseled, mintha megmondta volna, hogy volt baba,de már nincs. Ha jól tudom kíméletből ezt szokták kémiai terhességnek nevezni.
2010. febr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy csak azért mondta, én is gondoltam erre. De lehet, hogy tényleg rossz volt a teszt, mármint pl. ovu tesztet raktak a hcg teszt helyére véletlenül...(ebből a fajtából teljesen ugyan úgy néz ki a 2 teszt).

Mindegy, új hónap, új remény:) Pont most vagyunk a próbálkozós időpontban:)

2010. febr. 12. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!