Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 26. napon pozitív teszt. Most...

26. napon pozitív teszt. Most ismét megjött. Mi ez? (folyt. )

Figyelt kérdés
26. napon tehát pozitív lett, 27. napon nagyon halvány pozitív, 28. napon negatív és estére megjött. Normális volt. 3 napig tartott (tovább szokott, de nem gondoltam semmi rosszra). 2 napja már teljesen elmúlt, de ma délben ismét megjött, nagyon élénk piros. Ez a mensi folytatása vagy vetélés? Légyszíves akinek volt hasonló, válaszoljon! Nagyon ideges vagyok, elnézést ha nem érthető amit írtam.
2010. febr. 1. 13:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hú, nem tudom mi lehet, nem jártam még így, de én úgy tudom, hogy a pozitív teszt nem tévedhet, mert a hcg hormon, amire a teszt reagál csak akkor termelődik a szervezetetben ha terhes vagy. Tehát a negatív teszt tévedhet (mert még kevés a hcg) de a pozitív nem. Van aki menstruál terhesen is pár hónapig, pont a minap volt egy ilyen kérdés, a kérdezőnek 3 hónapig megjött rendesen, miközben már terhes volt. Szerintem mindenképp menj el dokihoz.
2010. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
valószínű, hogy nagyon korai vetélés, lehet nem volt genetikailag rendben a baba vagy nem jó helyen ágyazódott be. Ilyenkor még talán nem is érdemes dokihoz menni. Jó hír viszont, hogy vetélés után könnyebb teherbe esni! Sok sikert! :)
2010. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de mivel a tesztek is egyre halványodnak, s meg is jött, valószínűnek tartom, hogy volt ugyan baba, de nem tudott rendesen megtapadni, s ez egy nagyon korai vetélés volt:-( Sokaknak van így, s ha nem tesztelt volna, akkor nem is tudott volna a babáról. Ezért szokták mondani, hogy ha már késik 3-4 napja, akkor kell tesztelni. Ne legyen igazam, az kívánom neked.
2010. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok, hogy válaszoltatok!:) Mikor megjött a mensim szerdán, gondoltam, hogy nem sikerült ez a hónap sem. Csak mivel elmúlt és most 2 nap kihagyás után ismét van...nem tudom, ez kezdett aggasztani. este csinálok egy tesztet, ha pozitív akkor elmegyek dokihoz (hátha...).
2010. febr. 1. 13:40
 5/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, igazad van. Hülyeség volt tesztelni olyan korán, nem is fogok többé, csak ha már késik. Ajj, miért történik ez? Már olyan régóta várjuk Őt. :(
2010. febr. 1. 13:42
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem akarlak én sem elkeseríteni,én is jártam így két pozitív teszt után negatív nekem nem jött meg ,elmentem dokihoz és ott kiderült,hogy méhen kívüli terhes vagyok! Mivel neked megjött valószínű ,hogy spontán elment de a helyedbe én elmennék dokihoz!
2010. febr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen, este elmegyek dokihoz. Köszönöm neked is a választ, és nagyon sajnálom ami veled történt:(
2010. febr. 1. 13:54
 8/17 anonim ***** válasza:
Mindenképpen írd meg légy szíves, hogy mi van veled...
2010. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Rendben, megírom ha megtudtam valamit.
2010. febr. 1. 14:48
 10/17 anonim ***** válasza:
Kivancsi vagyok de szerintem is veteles volt.
2010. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!