Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért? Miért? Miért!

Miért? Miért? Miért!

Figyelt kérdés
Tavaly ápr-ban terhes lettem,de sajna csak a 7.hétig lehettem boldog!Azóta nem sikerül teherbeesnem!Eloszor a mutet miatt, aztan ciszta miatt nem volt menzeszem 3honapig.Most vegre mar megjott, de ugy veszem eszre hogy nincs pém!Ovu teszten mar 8.napja van ugyan 2vonal,(ami egyszer nagyon halvany-egyszer kicsit sotetebb), de meg mindig negativ!Ciklusom 23.napjan vagyok!32-35 napra szokott megjönni!
2010. febr. 1. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is 2009. áprilisában lettem terhes, majd hat hetesen elvetéltem. Jó hír a rosszban, hogy nem kellett művi befejezés, kiürült magától, de azóta sem sikerül a teherbeesés. Májusban megyek újra az orvoshoz, kérek teljes kivizsgálást, hormonszint, meg ilyesmi. Két éve próbálkozunk ebből egy év után lett egy vetélésem. Együtt érzek veled!!! Sok sikert!
2010. febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Nyugi! Nyugi! Nyugi!

Ami késik, nem múlik! A szervezeted tudni fogja, mikor áll készen egy baba kihordására. Nekem is volt már vetélésem sajnos, tudom mit érzel.

Ne add fel, biztosan sikerülni fog! A vetélésednek egy haszna volt: tudod, hogy képes vagy teherbe esni, úgyhogy ez biztosan sikerülni fog. Én is így álltam hozzá.

Üdv 22 hetes kismama

2010. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tenyleg nyugi nem szabad feladni sikerulni fog.
2010. febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!