Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdődhetnek vagy...

Mikor kezdődhetnek vagy jelentkezhetnek a tünetek és milyen intenzitással?

Figyelt kérdés
Elvileg ma volt pé-m és ma együtt is voltunk a párommal.
2008. aug. 16. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tünetekre gondolsz?terhességire?Az első jel ha teherbe maradtál a mensi kimaradása,majd a pozitív teszt és melled duzzattabb feszesebb érzékenyebb a szokottnál.bár ez mensi környékén is jellemző csakhogy terhességnél nem múlik hanem fokozódik.Hányinger émelygés nagyon keveseknél mutatkozik ilyenkor az általában a 6.héttől kezdődik.Ha elvileg ma találkozott a két sejt és ha sikerült a fogantatás innentől kezdve kb.10 napig vándorol a méh ürege felé,(attól függ hol találkoztak)majd kb.3-4 nap a beágyazódás,ekkor lenne esedékes a köv.menstruáció.ugyhogy tünetek csak akkor.vagy inkább az után.
2008. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták, kb mensid környékén jelentkeznek majd az első tünetek! De ez mindenkinél más és más. Van akinek csak 6.hét után, sőt van olyan is, akinek egész várandóssága alatt alig van valami. Nyugi, ha sikerült, azt megérzed szerintem, anyukám mindig ezt mondja nekem! és azt hiszem igaza lett! Bár most a + teszteken kívül semmi mást nem érzek még...
2008. aug. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!