Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett valaki úgy teherbe,...

Esett valaki úgy teherbe, hogy pé-től fájtak a mellei hónapokon keresztül, de mikor teherbe esett abban a hónapban nem fájtak a pé-től?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosabban megfogalmazni:)bocsi.

Tehát,korábbi hónapokban mikor pé-től fájtak a cicijeim,ahogy megjött a mensi,a cicifájás elmúlt.Most meg pé-től semmi cicifájás.

Tudom,tudom még nagyon korai,mert még csak az 5-ik dpo-n vagyok,de hátha van olyan valaki,aki esetleg így lett terhes.(én nem élem bele magam,hosszú hónapok vannak a hátunk mögött,de azért csak érdeklődni lehet...)

Köszönöm szépen,ha válaszoltok!


2010. febr. 1. 08:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Gondolom,semmi köze a cicifájának ahhoz,hogy lesz-e baba vagy sem,tudom,hogy a progi hormon dolgozik ilyenkor.De hátha ...
2010. febr. 1. 08:41
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem is szokott fájni, most nem fájt, mégis megjött :(

nagyon görcsölsz rajta szerintem, lazulj egy kicsit. én hőt se mérek meg semmit pont ezért. most annyi tünetem volt, mégis megjött. szóval rájöttem, hogy én biza nem fogok többet semmi tünetnek sem hinni, csak a tesztnek, nem vizsgálgatom magam már az együttlét után :) bízom a természetben :)

2010. febr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Nem görcsölök rá,azon már túl vagyok/vagyunk!Sőt,ne hidd,hogy ennyire figyelem magam,de feltünt,hogy most nem fájnak a melleim ,sőt,mintha nem is lennének!Nem írtam azt sem,hogy miféle tüneteim vannak,mert ilyenkor nem is lehetnek!Ha majd megjön,akkor megjön,nem fogok sírógörcsöt kapni.
2010. febr. 1. 08:51
 4/6 anonim ***** válasza:
rendben :)
2010. febr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Régóta vágytam már egy manócskára.Egy missed ab-bal a hátam mögött, én igen is nagyon görcsöltem, lázmérőztem, vizsgálgattam magam, számoltam a napokat, és ennek eredményeképp még a fogantatás napját is tudom. :)

És igen nekem minden mensi előtt már félidőtől nagyon fájtak a melleim, és mikor összejött a baba egyeltalán nem éreztem.Nem fájt, nem húzódott.Én a 10. dpo-n teszteltem legelőször nagyon halvány pozit.

Drukkolok, remélem minél hamarabb összejön nektek is a baba!

2010. febr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!Gratulálok!

Csak már olyan régóta szeretnénk,meg próbálkozunk,hogy már tényleg ránk férne.

lehet,hogy majd 11-én megint megjön,de akkor tudom,hogy semmi köze a mellfájdalomnak ahhoz,hogy van baba vagy nincs.

2010. febr. 1. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!