Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clearblue mennyire megbízhat...

A Clearblue mennyire megbízható? Most teszteltem vele és halvány 2 csíkos lett. Ez már tuti?

Figyelt kérdés
2008. aug. 16. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
szerintem tuti tuti!!! nekem már menzi előtt kimutatta a babócát, úgyhogy én ezer százalékban clearblue-ra esküszöm! gratulálok!!! :)))))
2008. aug. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Clearblue-nál nem az a pozitív, amin a kontrollvonalnál egy csíkot, a másiknál egy keresztet mutat??? Szerintem elég megbízható, de szerezz be egy másikat is a biztonság kedvéért.
2008. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De igen, egy + jel de ahhoz is kell még 1 vonal mert az egyik rajta van.


Köszönöm! El sem merem hinni. De most próbáltam Gabrielt is és az nem mutatott semmit. Már 5 napja késik.

2008. aug. 16. 17:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, pont most írta valaki, hogy vele is ugyanez történt, az egyik teszt kimutatta, a második, a Gabriel nem! Én azt javaslom, hogy vegyél egy harmadik tesztet, és aztán meglátod, az mit mutat!!! Sajnos az is lehet egy lehetőség, hogy a baba már nincs!:( de nem szeretnélek ijesztgetni! Ha 5 napja csináltad a Gabriellel(jól értettem?), akkor az újabb teszt már biztosabb eredményt mutat, pláne, ha azóta sem jött meg!!!!
2008. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
5 napja késik és mindkét tesztet most délután csináltam.
2008. aug. 16. 20:41
 6/6 anonim ***** válasza:
5 nap alatt jelentősen nő a HCG-d, ezért szerintem csinálj újra tesztet, ha lehet azt is délután! nem egyformák a tesztek, nekem sem egyforma erősségben mutatják ki. De a Clearbluenak kicsit utánaolvastam a neten, meg a Gabrielnek is. A Clearblue-t elég megbízhatónak és érzékenynek tartják, de ezt a dobozán fel is tüntetik. A Gabrielnél állítólag vigyázni kell, hogy ne ázzon el, akkor akár álpozit is adhat. Már régen használtam, mivel akkor negatív lett, aztán meg is jött, nem tudok róla véleményt mondani igazán, csak amit olvastam. Ha beírod a google-ba, hogy terhességi tesztek, elég sok oldalt kidob a témában, és én több oldalt elolvastam.
2008. aug. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!