Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?

Megnéznétek a görbémet?

Figyelt kérdés

[link]

Kezdő vagyok még a hőmérőzésben.Szerintetek ma lehetett tűszőrepedésem?Azt hallottam,ovu előtt leesik a hő.Van tojcsiszerű nyákom is.Tegnap délelőtt és este is együtt voltunk a párommal.Jól időzítettünk?Nagyon szeretnénk már babát.

Reggel még visszaaludtam,és 9-kor újra mértem a hőmet,akkor már 37,7 volt.

Mi a véleményetek?


2010. jan. 31. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:

A ciklus első felében többször is leeshet a hő. Sajnos Ekkor még nem lehet megmondani, hogy ez csak egy cikk-cakk, vagy pedig a tüszőrepedés előjele.


Akkor lehet görbéből megmondani, hogy megvolt-e a tüszőrepedés, ha a hő elindult felfelé, és legalább 4 napig magasan is marad. Szóval ma ezt még nem lehet megmondani.


A ciklus.hu-ban a naptárnézetben is jelölnöd kellene a vérzésedet, mert így úgy tűnik, mintha a ciklusod közepén véreztél volna, és még mindig ugyanaz a ciklusod lenne, ami december 27-én kezdődött.

2010. jan. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi,már ki is javítottam.

Ez most már a helyes görbém:


[link]

2010. jan. 31. 12:18
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyébként a ciklusaim 26 naposak és ebben a hónapban elkezdtem inni a málnalevél teát.

Ma már elkezdhetem a palástfűt,vagy még inkább várjak holnapig,hogy felmegy-e a hőm?

2010. jan. 31. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a ciklusaid 26 naposak, akkor most tényleg jó eséllyel holnap lesz ovud. Semmi károd nem származik belőle, ha csak holnap kezded el inni a palástfű-teát, és ma még a cickát iszod, hogy ezzel is elősegítsd a holnapi tüszőrepedést.
2010. jan. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és ha ma este szeretkeznétek, akkor a hímivarsejtek holnap a petét friss, fiatalos állapotában tudnák megtermékenyíteni. :-)
2010. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!