Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett itt valaki terhes rövid...

Lett itt valaki terhes rövid leutális fázissal orvosi segítség nélkül?

Figyelt kérdés
10 napos eddig a leut. szakaszom. 2 dokinak is mutattam a görbéimet, azt mondták, van ovu, a többi nem számít, ha baba van, nem jön meg és kész. 10 nap alatt vajon be tud ágyazódni a baba? 1,5 hónapja barátcserje kapszulát szedek, eddig semmi hatás még. Kérlek, írjatok tapasztalatokat!
2010. jan. 31. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is elég rövid a luteális fázisom,mindig 29 napos a ciklusom,és általában a 23.napon van peteérésem.Ezt ovutesztből tudom.Ha megfogan a baba,akkor be is tud ágyazódni.Nekem a 9.napon ágyazódott be szerintem,mert akkor volt egy kis barnás pecsételés.Nem a legjobb hogy ilyen rövid,de szerintem nem is akadály.Most vagyok 10 hetes kismama.

Neked is sok sikert!

2010. jan. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jajj, de jó!!! Szívből gratulálok! Ez nagyon jó hír. Most nagyon megörvendeztettél, köszi a választ! Jó egészséget nektek!
2010. jan. 31. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!