Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6+3 napos vagyok. Elszámoltuk...

6+3 napos vagyok. Elszámoltuk volna vagy nagy a baj?

Figyelt kérdés
5 hetesen hüvelyi uh.on csak annyit látott a doki hogy nagyon vastag méhnyálkahártya ( az elsővel ilyenkor már volt 10mm-es petezsák), most 6+3 naposan az uh.-on látszott ugyan petezsák meg 3-4 mm-es szikhólyag, de nagyon nehezen vették ezt is észre, mert állítólag nagyon mélyen van (???), de idézem: " embrió nem differenciálható". Mindenhol azt olvasom hogy ilyenkor már van szívhang, nekem meg nem látják a babát se. Baj lehet? :S
2010. jan. 31. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez még nagyon korai, és lehet, hogy tényleg elszámoltás. Ne idegeskedj, a következő ultrahangnál látszania kell a fejlődésnek, ha nincs semmi gond. Remélem nem is lesz.:-)))
2010. jan. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A legpontosabb UH mérés az lesz majd, ahol kb 7-12 hét között méret alapján bemérik, hogy akkor hány hetes. Ezzel érdemes majd számolni, mert ilyenkor még nagyon "egyen" méretűek a bébik. Ne aggódj :)
2010. jan. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 6 hetesen voltam a dokinál és még a csak a petezsák látszódott,semmi más!" hét múlva mentem vissza és akkor már volt szívműködés és 13 mm embrió!Erre azt mondták,hogy 7 hetes!Nyugi!Minden rendben van!Ott van a baba csak még picuri!19 hetes kismama
2010. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 hét múlva!Bocsi!Utolsó!:-)
2010. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat: )Egy picit megnyugodtam. Nem gondoltam, hogy a másodikkal ennyire parás leszek.

Csütörtökig majd csak kibírom valahogy...... :)

2010. jan. 31. 10:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem se látták ennyi idősen, pedig a 16. ciklusnapon fogant, szóval nem kései baba. 8 hetesen már szépen látszott a szívműködés is.
2010. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia engem 5 hetesen haza küldtek hogy jöjjek vissza 2 hét múlva,vissza is mentem de akkor még csak a petezsákot látta a doki és ezért megint vissza rendeltek 1 hét múlva,vissza is mentem csináltak egy hasi ultrahangot de még nem látszódott a hasinál szívhang ezért a doki csinált egy hüvely ultrahangot és csak ezzel látszódott a szívhang,pont aznap töltöttem be a 8.hetet.
2010. jan. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is a 8. héten csinált a doki hüvelyi uh-t, és akkor látszott a szívhang. Ne aggódj, mert azzal sokat árthatsz magadnak és a babádnak is!! Egyébként nálam is elszámolás van, mert menzesz szerint már 11 hetes lennék, uh szerint csak 9+5. Nagyon késői peteérésem volt.

Minden rendben lesz!! Szorítok Nektek!

2010. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hivatalosan is 7 hetes vagyok, 6 mm-es CRL-el és gyönyörű szívhanggal ! :))) Az idióta ügyeletes doki a hétvégén szikhólyagnak nézte a csöppséget. Boldog baba várást mindenkinek :)
2010. febr. 4. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!