Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után volt, akinek jóval hamarabb jött meg?

Figyelt kérdés
2 hete hagytam abba a gyógyszert, és ma enyhe vérzésem van. Olvastam az ovulációs vérzésről is,de ahhoz soknak és erősnek találom. Eddig csak olyan esetekről olvastam, akinek késett vagy kimaradt gyógyszer abbahagyása után. Másnak is volt ilyen? Lehetséges egyáltalán 14 napos ciklus? Köszönöm előre is a válaszokat!
2014. nov. 30. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
én augusztusba pont így jártam mint te! abba hagytam a gyógyszert és volt vérzésem ugye a gyógyszer miatt. Majd rá 14 napra mikor a peteérésemnek kellet volna lennie ismét volt egy párnapos vérzésem. Majd elmentem az orvoshoz azt hittem valami gond van. De csak azt mondta hogy a gyógyszer után felébredt a saját szervezetem és ez már nem megvonásos vérzés volt hanem a sajátom. Majd a következő pont úgy jött meg hogy 28 napra.
2014. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!


De jó lenne, ha ezt követően nekem is beállna 28 naposra a ciklusom!

2014. dec. 1. 07:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Én abbahagytam a gyógyszert és 4-5 napra megjött.

Aztán rá 14 napra jött meg.

6 hónapig össze-vissza jött meg a vérzésem mire végre beállt 30-32 naposakra. Borzalmas görcsökkel párosítva..

De tényleg nagyon szépen beállt..

2014. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a Te válaszodat is!


Kértem időpontot az orvostól, biztos, ami biztos.

2014. dec. 2. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!