Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tapasztalatok vannak a...

Milyen tapasztalatok vannak a palástfűről, cickafarkról?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem úgy összezavarták a ciklusomat h akkor volt pé-m mikor már menszeszelnem kellett volna.mindhárom hónapba ez volt amég ittam őket.de ez nem mindenkinél van így.valakinek pozitívan segít.
2010. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8 hónap sikertelen próbálkozás után kezdtem cickafark teát inni, nem tudom, hogy alakított volna e a ciklusomon, (25-27 napos volt) mert teherbe is estem. Palástfüvet ittam még 1 hónapig a poz teszt után, ez a méhet erősíti, segíthet a terhesség megtartásában.
2010. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugy bezavart, hogy megjott, mikor ovunak kellett volna jonnie. Nekem rossz volt a hatasa
2010. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más a hatás, egy biztos: cickafarkot pé.-ig, palástfűt pé. után kell inni.

Sok sikert hozzá! (nálam nem volt semmi hatása)

2010. jan. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az addig szinte napra pontos ciklusomat bezavarta. Amikor hamarabb megjött gyorsan abba is hagytam és inkább nem iszom.
2010. jan. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem kitolta a ciklusomat 20 nappal.. szerintem nagyon erősek ezek a teák..
2010. jan. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elborzadva olvasom a válaszokat. Én is most kezdtem teázni és nem volt tüszőrepedésem, pedig már a 16. napon tartok, eddig pedig a 12. napon szokott lenni. Lehet, hogy nekem is csak árt :(
2010. jan. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!