Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normalis az ha a menzim ket...

Normalis az ha a menzim ket nappal elobb jot?

Figyelt kérdés
Mindeg pontosan jott meg sem hamarabb sem kesobb egy nappal. Babat szeretnenk en mar nagyon elvagyok keseredve mar evek ota probalkozunk mindeg pont jokor vagyunk egyutt es megsem jon ossze.
2008. aug. 15. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy erted, hogy mindig idoben jott? Tehat moondjuk mindig a 28.napon (pelda), vagy pedig ugy, hogy minden honapnak ugyanazon a napjan (pl. minden honap otodiken) jott meg?


Amugy szerintem teljesen normalis. A legtobb nonek nem a nagy konyvben megirt mensese vagyis ciklusa van. Plusz-minusz 3nap siman belefer, hisz nem vagyunk robotok. SZerintem ne izgulj! A mensit millio dolog befolyasolja, nekem a nyari nagy melegben volt hogy egy teljes hettel megjott (de mindig csak nyaron!!), pl. 18napra, meg 21napra, stb...

2008. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"egy teljes hettel...." hamarabb (Kimaradt egy szo , bocsi.)
2008. aug. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ugy ertem hogy mindeg 28 napra.koszonom a valaszod csak nekem ez kicsit szokatlan volt hogy hamarabb megjott es azert kerdeztem hogy ez akkor normalis.
2008. aug. 15. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:
2 nap még jo. és miota probálkoztok?
2008. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szia 2 es fel eve probalkozunk es mar nagyon elvagyok keseredve
2008. aug. 16. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!