Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhat e terhességre ha egy...

Utalhat e terhességre ha egy héttel hamarabb mensi elött barnás folyásom van?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem,hogy a barnás folyás mér utalhat terhességre!?Beágyazódás?Az esetleg egyszeri barna/véres pecsét!Nem folyás!
2010. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is barnáztam 1 héttel a terhesség kimutatása előtt,tehát utalhat rá,de nem törvényszerű!
2010. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rendszeres a ciklusod? Mikorra nem várod?
2010. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha később kiderül, hogy teherbe estél, akkor utólag minden tünetedre ráfoghatod, hogy a terhességre utalt, a fülviszketéstől a gyomorégésig. Ha viszont nem estél teherbe, akkor nem arra utal.


Egyszerű a válasz: nem kell tüneteket keresgélni magunkon, hanem megvárni, amíg késik, aztán tesztelni.

2010. jan. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mensi előtti barnás folyás nálam annak a jele volt, hogy nem volt rendesen peteérésem. Ha legközelebb is ezt tapasztalod, és babát szeretnétek sztem menj el a dokihoz, segíthet beállítani.
2010. jan. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia dpo 12-13.napján barnáztam vérezgetem,és a dpo 16.napján lett pozítiv a terhességi tesztem. Ilyen lett a görbém:

[link]

2010. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat!Bővebben azért kérdezem ezt a barnás folyást mert tavaly Júliusban volt sajnos egy missed-ab om!Azóta nem sikerült teherbe esnem és már nagyon szeretném a babát!Ez a barnás valami kb a mensi napjától a 21 ik napra esett azóta is van egy kis pecsélgetős dolog és sokat fájdogál az alhasam néha elhányom különböző szagoktól magam de ez nem minden percben van igy!Febr. 3-án kellene megjönnie hát remélem nem fog!Azért köszönöm hogy írtatok!
2010. jan. 31. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!