Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az elsö terhesség jele...

Ha az elsö terhesség jele menszi kimaradàssal jelzödött, akkor a mäsodik is?

Figyelt kérdés
van egy kisfiam,és 1 hete mozgàst érzek a pocimban olyat amikor kb 4 hoanpos terhesen éreztem a kisfiammal(ö most 10 honapos).menszim van mint mindig,mellem nem feszül,nem érzem magam rosszul sem.de ez mégis olyan mozgàs mint mikor a baba mocorog, vagy amikor nyomnä kifele a pocit de még nem lätszik.nagyon félek hogy terhes vagyok,nem merek tesztet csinälni..:(.majd a napokban...:(.hiszen ha terhes vagyok akkor ez mär a 4.honap fele lehet,de menszim van mindig,gyogyszert is szedek(habär pärommal voltunk együtt 4-5 honapja,gumi nélkül,szakitott közösüléSsel,nagyon rövid idöt,éS utäna kezdtem gyogyszert szedni).de ilyen mozgäsos érzésem csak a kisfiammal volt.nagyon remélem hogy nem vagyok terhes hiszen akkor mär vetetni sem lehet ,éS nem volt tervezett!:(de semmi jele nem volt idàgi ha ez egyältalän terhesség,csak most 1 hete ezek a mozgàsok:(.szerintetek?kérlek irjatok tanàcsokat,ötletet..
2008. aug. 15. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
hát, nem semmi helyzetben vagy.de hallottam már ilyet én is.a teszt szerintem minden kételyedet eloszlatná.tesztelj nyugodtan,már ugy is mindeggy.nem lehet, hogy csak a belek szórakoznak veled?vagy más szervi bajod van?drukkolok neked.
2008. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak bélmozgás...
2008. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp csinálj tesztet!!!!! Az biztosabbat tud mint mi! És szerintem mindenképpen jobb ha tudod mi van, mert akkor el kell menned orvoshoz is! Gyerünk tesztért!!! Aztán írd meg légyszi!!!!
2008. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csinálsz tesztet? Vagy csináltál már??? Írj!!!
2008. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ég nem csinàltam,de jövöhéten csinàlok,és mindenképpen megfogom irni ide hogy mi az eredmény:(!nagyon remélem istenem...:(hogy negativ.tudom sokan szeretnének babät,és probàlkoznak aztän lehet most jool lehurrognak mert én nem kaarok most...de màr van egy 10 honapos:),éS ha meg a mostani baba akkor jézusom:(.nagyon remélem hgy nem.de amugy az biztos hogy nem bélmozgäs.mondom csak akkor éreztem ezt amikor terhes voltam a kisfiammal:(.komolyan..arra gondoltam ma egesz nap,hogy bärcsak ne lenne pozitiv,és ha ezt "meguszom" akkor mit tudom én megfogadok valamit innentöl kezdve:D.na jo most poénon kivül,majd irok nektek a teszt utän!külföldön lakom,és jövöhéten utazom pestre,és akkor ott tesztelek:(.és irok!nagyon köszönöm a vàlaszokat!!
2008. aug. 15. 21:11
 6/8 anonim ***** válasza:
ha már négy hónapos lennél,a hasad nem nő? nem nagy?
2008. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a baj az hogy mivel én vékony alkat vagyok,hàba kisfiam 10 hos,egy nagyon picike hasam maradt,gondolom mert "megnyult " a bör.oltäri hasam volt terhesen,gondolom ezert.tehät ez jelenleg nem nagyon feltünö,de mintha az utolso pär napban lehet kicsit nagyobb lett.de erre az egyre nem adok,märmint lehet mär csak bebeszélem ezt magamnak:(.ugyhogy nem tudom:(.
2008. aug. 15. 21:27
 8/8 A kérdező kommentje:
na lànyok...remélem még elolvassàtok..(aki kéRte hogy irjak vissza ha tudom az eredményt)..negativ lett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jejejejejjeje!!!pedig ugy féltem amikor csinältam a tesztet hogy lekellett ülnöm:D,és negativ.elsem hittem.amugy a hasam azota is mozog kicsiket de mär nem annyit.viszon a héten elmegyek egy nögyogyàszhoz hogy legaläbb mondjon valamit miéRt is lehet hiszen terhes nem vagyok.most is megjött a menszim amugy.
2008. szept. 1. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!