Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tegnap volt pozitív az...

Ha tegnap volt pozitív az ovulációs teszt, ma pedig negatív, akkor mikor "kell" összebújni a párommal? Tegnap elég vagy ma is "kell"? Tegnap sikerült együtt lennünk, de ma nem biztos, hogy ráérünk, csak holnap.

Figyelt kérdés
Köszönöm a tanácsokat. Ja, babát szeretnénk!
2010. jan. 29. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én úgy tudom,hogy az első negativ napon van tüszőrepedés.Ha tudtok ma is legyetek együtt de holnap mindenképpen.
2010. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát szerinted ma is és holnap is?
2010. jan. 29. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első negatív nap legtöbbször az ovuláció napja, az érett, kiszabadult petesejt azonban csak maximum egy napig megtermékenyíthető! Azaz holnap már lehet, hogy késő. Ma mindenképpen legyetek együtt.
2010. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor ma :)
2010. jan. 29. 17:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 2-ik + napon repedt meg a tüszőm--láttam is az uh-n!

Tehát cáfolom,hogy az első --napon fog merepedni!

Vannak nők ,akiknek a szervezeténem az lh hormon 2 napig is jelen van,azt kell elcsípni.Dokim szerint naonta egyszer legalább 6 napon keresztül eggyütt érdemes lenni,mert a kisabadult petesejt közben vándolol a méh felé,ha nem lesz megtermékenyítés,akkor elhal a sejt,és távozik felszívódott állapotban a köv.mensivel.


Szerintem ne úgy álljatok a témához,hogy mert muszály,ilyen nincs!Ne is gondoljaok arra,hogy most Ti babát gyártotok,mert ott a szorongás,és ezért nem fog sikerülni!LEGYETK FELOLDÓDVA,ÉS CSAK KETTŐTÖK MIATT LEGYETEK EGGYÜTT!

2010. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy "legtöbbször", és hogy "lehet".
2010. jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!