Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnapra nagyon nem várom,...

Vasárnapra nagyon nem várom, de 8 napja egyfolytában csak barnázok. Mi lehet ez? Lehet baba? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:

amikor nálam ilyen gondok voltak (vagyis én nem barnáztam, hanem nagyon enyhén véreztem, de vagy egy hétig mensi előtt ), az hormonprobléma miatt volt.

dokinál voltál emiatt? régóta van ez nálad, vagy csak ebben a hónapban?

2010. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia kedves első válaszoló.Megkérdezhetem,hogy mit kaptál a hormonproblémádra és milyen vizsgálatokon voltál?

Nekem már hosszú hónapok óta megvan a barnázás,de eddig mindíg mensi előtt 2-3 napig tartott,volt egy cystám,arra gyanakodtunk az okozza.Laparoszkópiával el akarták távolítani,de műtét közben kiderült,hogy nagyobb a baj és ajobb oldalamat teljesen kipakolták.

Hát ez van.Nem tudom,hogy mi tévő legye!

2010. jan. 29. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!