Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A closti nektek hány napra...

A closti nektek hány napra tolta ki a mensit? Nekem már 1 hetet késik.

Figyelt kérdés
Ennyit még soha nem késett.Ez volt a harmadik clostis honapom.Multkor 30napra jött meg.A melleim megnőttek ugy mint még soha.Szerintetek?Kinek mennyiire tolta ki a closti a ciklusát?köszi
2010. jan. 29. 10:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tesztet majd jövöhéten csinálok.Szerintetek ez egézséges hogy ennyit késik a mensim?Köszi és létszi segitsetek!
2010. jan. 29. 10:03
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem kitolta a PÉmet. úgyhogy biztosan a mensim is késik majd. úgy számoltam, hogy kb. 5-6 napot. jövő hét végére nem várom. csak sajnos eléggé görcsöl a hasam és fáj a mellem, ez gondolom a mellékhatása a gyógyszernek.
2010. jan. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi.Nekem egész honapba sok folyásom is van,föleg krémes.A dokim a 14-edik napomon látott nagy peteét.Neked szoritok hogy sikerüljön.Miota probálkoztok?És miért kaptad a clostit?Én csak rásegitésnek,másfél éve probálkozunk.Köszi
2010. jan. 29. 10:13
 4/11 anonim ***** válasza:

kicsit több mint egy éve próbálkozunk, nekem egyáltalán nem volt PÉm. 13. napon 3 nagy petét látott a doki. még két hónapig kell szednem a gyogyit, ha nem lesz baba akkor sem, jönnek a további vizsgálatok. de mostmár sikerülni fog, valahogy úgy érzem.

neked milyen vizsgálataid voltak eddig?

sok sikert neked és kitartást!

2010. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hormonvizsgálatom volt meg ultrahangozott félidöben a doki.most a párom jön majd utánna meg nekem a laparoszkopiás mütét.
2010. jan. 29. 10:57
 6/11 anonim ***** válasza:
a laparoszkópiás műtéten nézik, hogy van-e elzáródás, ugye? nekem is lesz majd ilyen, ha.... bár remélem nem kell. férjem volt vizsgálaton, nála szerencsére minden rendben.
2010. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen az az átjárhatosági.de remélem odáig nem jutunk el...habár miért is sikerülne..:(((((((Pedig annyira szeretnénk...
2010. jan. 29. 11:17
 8/11 anonim ***** válasza:

rossz hozzáállás! miért ne sikerülne????

mindenki azt mondja, hogy nem szabad rágörcsölni. így mondjuk nehéz, hogy folyton dokihoz kell járkálni, de ne ekörül forogjon az élet.

sikerülni fog! mostmár biztosan! kitartás!!!!!! (ebből kell a legtöbb meg türelemből!!!!!!)

2010. jan. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
megjött:(((((((((((((((((((((((((((((
2010. febr. 1. 11:07
 10/11 anonim ***** válasza:
sajnálom! fel a fejjel! további jó próbálkozást!
2010. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!