Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tényleg terhes vagyok,...

Ha tényleg terhes vagyok, vajon mikor fogant?

Figyelt kérdés

Megpróbálom elmesélni röviden mi történt:

szept 29.-én megszakítottan szeretkeztünk a párommal (nem ment el bennem, max. előváladék volt). Megjött Október 12.-n, csekély mennyiségben, 3-4 napra, inkább barna mint vér. Utána émelygés pár napig (kb 4 napig), fejfájás. Eszembe sem jutott a terhesség gondolata, hiszen mindig megszakítottan szeretkeztünk és nem volt baj.

Aztán Okt. 21,22,24-én védekezés nélkül szeretkeztünk (ovuláció időszaka). Most gondoltunk először arra, hogy jó lenne, ha lenne közös babánk. Okt 22-én a párom a fürdőben felfigyelt arra, hogy kék vérerek látszódnak a mellemen. Én meg úgy láttam növekedett a mellbimbóm (jobban kiemelkedik)+viszket. A napokban pedig a nemi szervem lilássá vált. Gondoltam, baromság, hát nem lehet, hogy ilyen korán legyen jel (persze ekkor még nem gondoltam a korábbi szeretkezésre, de miért is kellett volna, és valahogy még most is hihetetlennek tűnne).

Vettem egy tesztet. Gondoltam, ha terhességet mutat, akkor előző hónapban fogant, ha nem, akkor nem tudom mik ezek a testi változások.

A teszt eleinte semmit nem mutatott, aztán később ránéztem (miután azt hittem csak vaklárma volt), egy nagyon, de nagyon halványan csík volt a terhes résznél. Aztán órák múlva már el is tűnt. Igazat szólva nem értem, ha előző hónapban fogant,ha fogant, akkor már erősnek kellene lennie a csíknak nem? Ha meg most, akkor nem lehetnének ilyen testi jelek. Mi a véleményetek? Tanácstalan vagyok. Köszi a választ előre is.


2007. okt. 26. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Szerintem terhesvagy.Az erös,vagy halvány csík attól is függ,hogy mekkora a HCG hormon szintje a szervezetednek.A tesztekhez amúgy is rá van írva,hogy több perc után,söt órák utánn nem szabad nézni.

A lilássá vált nemiszerv,és a mell viszketés terhességitünet.Menjorvoshoz.

28hetes kismama.

2007. okt. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy terhes vagy!
2007. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdés én írtam.

Csináltam ismét egy tesztet, azon még halvány csík sem látszik. Nem értem.

Tegnap este úgy viszketett a mellem hogy csak na, és még lilább lett ott alul. Lehet hogy más beteg vagyok?:(

Vagy elképzelhető, hogy az októberi szeretkezések hatása és még nem mutat a teszt semmit? De a terhességi jelek, ha jól tudom nem mutatkoznak ilyen korán. Vagy van kivétel?

Nem tudom, hogy várjak-e a következő menstruációm elejéig vagy sem, és menjek orvoshoz.


És még egy kérdés (de nem mintha magamról gondolnám így):

Ha valakinél ikrek fogant lehetnek korábban terhességi tünetek mint másnál?

2007. okt. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanolyan jelek vannak az ikerterheseknel mint 1 abba eseteben. Nincs amitol hamarabb jelentkezzenek a tunetek vagy egyeb mas. En iker vagyok, van egy ikertesom, sokat meselt anyum a terhessegerol de ilyesmit soha.
2007. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Beszélgettem a nővéremmel, és kérdezte, hogy milyen érzékenységüek. Aminél volt halvány csík az 20-as volt, Gabriel, a második pedig 25-ös érzékenységű volt. Így érthető hogy az egyik nap halványan pozitív, a másik nap meg negatív lett.

Most vettem újra egy 20-ast, holnap megnézem. Üdv

2007. okt. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem tavaly tortent, hogy produkaltam a a jeleket a menstruaciom is kesett. Gyanus volt a dolog, egy heti "keses" utan vettem tesztet. Pozitiv lett azzal a halovany csikkal....nagyon megijedtem mert nem szamitottunk ra...aztan masnap vettem masfajta tesztet azt is megcsinaltam az meg negativ lett. Meg aznap megjott nagyon erosen, sotet verzes, fajdalmasan nem ugy mint szokott...Ma mar tudom nem eletkepes magzat volt aki jelezte, hogy van. Termeszetesen elment.

En azt mondom menj el dokihoz o tobbet fog tudni mondani.

Nagyon sok szerencset es sok boldogsagot kivanok!

2007. okt. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!