Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lesz peteérésem?

Mikor lesz peteérésem?

Figyelt kérdés

Július elején hagytam abba a fogamzásgátlót mert babát szeretnénk. Augusztus elején megjött a menszim(6-án kezdtem barnázni és csak utána erősősödött akkor az volt első nap?, bocsi csak idáig nekem úgy volt hogy az első napom volt a legerősebb és akkor tudtam hogy azaz első nap de így bizonytalan vagyok) a mensim nem olyan volt mint szokott. Elmentem orvoshoz és azt mondta hogy összeborult a hormon rendszerem így norcolut tablettát írt fel 2X1-et szedek belőle. így most mikorra várjam a pé-t?

Ja és a norcolut szedése alatt is terhes lehetek vagy semmi esélyem?


Előre is köszi a segítséget


2008. aug. 14. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakavatott, de az a véleményem, hogy nem túl szerencsés egy fog.gátló tableta abbahagyása után egyből egy újabb tabletát szedni, a felborult hormonháztartás helyreállítására. Hagyni kellene a szervezetet, hogy elkezdjen működni és ha valóban probléma van, akkor szedni újra hormont. De ez csak az én véleményem.
2008. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igaza van az előőttem szólónak, főleg mivel a tabletta abbahagyása után akár több petesejt is megérhet. ha a menszesz időben jön és nem omlik össze addig nem irnak fel újabb tabit.csak ha kimarad 36 napnál tovább.
2008. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!