Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal lefeküdtünk...

A barátommal lefeküdtünk ovszer nélkül de direkt nemcsináltuk sokáig. Viszont mitán végeztünk még egy pillanatig rajta maradtam de nem élvezett belém. Lehetett-e belöle valami baj?

Figyelt kérdés
2008. aug. 14. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mered megrizikózni, hogy óvszer nélkül együtt vagy a barátoddal. A párommal fél évig csak gumit használtunk, ha mégis elfogyott a gumi, akkor kizárólag orális szex volt. Most már gyógyszert szedek, mivel ez a legbiztosabb. Már az előváladékban is vannak spermiumok, így megvan az esélye, hogy terhes lehetsz. Nem akarlak bántani, de csak akkor éljünk szexuális életet, ha felelőségünk tudatában vagyunk. Egy gyerek áldás egy nő életében, de ha rossz időben jön, akkor mindent felforgat.

Petranova

2008. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy rossz hírem! Sajnos teljesen mind1, h 2 percig v 22-ig csináltátok gumi nélkül! Irány az orvos es.utáni tablettáért, ha még 72 órán belül vagy! Ha nem, akkor imádkozz, h ezt most megússzátok! Mensi után pár nappal meg tesztelj, ha megjön, ha nem! Minden jót! Andi
2008. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már sajnos késő a 72 orás tablettához:(tezstet hány napal rá érdemes csináltatni?A válaszokat köszönöm
2008. aug. 14. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elmaradt (v megjött) mensi után pár nappal, reggeli vizeletből érdemes, de a teszteken írják, h mikortól mutatják ki. A reggeli vizeletben a legtöbb a hcg, azért abból csináld! V vegyél 2 tesztes csomagot, és tesztelj mensi után pár nappal, meg azután pár nappal is! Aztán, ha szerencséd van, neg. lesz. Védekezzetek, mert az abortusz testileg és lelkileg is megrázó élmény (+ sokba kerül)! Andi
2008. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!