Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Január elsején menstruáltam,ma reggel fejfájással ébredtem,igaz kicsit keveset aludtam,de úgy émelygek,és kicsit hánytam is.Tegnap csináltam egy tesztet,igaz este de negatív lett.
2010. jan. 28. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod?
2010. jan. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
több infóra lenne szükség, hányás lehet a terhesség jele is, de lehet más is. ha nem jön meg utána 3-4 nappal érdemes tesztet csinálni reggel.
2010. jan. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tegnap negatív tesztet csináltál és ma a kialvatlanságtól fája fejed, akkor mitől lennél terhes? Az émelygéstől? Az is lehet kialvatlanságtól.
2010. jan. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem menstruáció előtt fáj a fejem. ha neked is, akkor holnap-holnapután meg fog jönni
2010. jan. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Korán teszteltél. Akkor kell tesztelni, amikorra a vérzésedet várod.
2010. jan. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat,majd február első hetében kiderül akkor kell majd megjönnie,de remélem nem jön:)
2010. jan. 28. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!