Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is nehezen bírja kivárni...

Más is nehezen bírja kivárni azt a pár napot, hetet míg kiderül, hogy menzi, vagy pozitív teszt lesz a végeredmény?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen. Neked mikor nem kéne megjönni? Én vasárnapra nem várom, múlt héten hétfőn volt az első inszemem...
2010. jan. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is vas-ra nem várom és nem is bírtam ki és teszteltem ma reggel..perszer neg.:-((
2010. jan. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csajok! Nyugi! Én ugyanilyen vagyok mint ti, de próbálok arra gondolni hogy inkább pár nappal később nagy öröm, mint idő előtt az összeomlás. Egy ismerősömnek nemvárt után 1héttel lett először pozi! Minap vki írta, neki 8 nappal a nemvárt után! Amíg nem jön meg, van remény! Pozitív gondolat, "vonzzátok" be a babát és ne a mensit. Tudjátok, lelki dolgok... Bebeszéljük magunknat mindig hogy nem ez a mi hónapunk.
2010. jan. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon izgulok ezeken a napokon. A menses napjáig reménykedek de amint beleélem magam a gondolatba, hogy most talán baba - megjön. :(


Most 5 napja késik, de még nem mertem tesztelni, mert ha negatív lesz,az akkora csalódás lesz, hogy nem tudom hogy bírom ki.

2010. jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen nehezen teltek a napok,vánszorgott az idő,mikor arra vártam,hogy végre tesztelhessek.Persze nekem is mindíg nega volt.

Most,hogy már 4 napja először teszteltm pozitívat,azóta minden nap csinálok újabb tesztet,annyira jó nézni a két csíkot:))

Most bepótolom a sok nega tesztet:)

2010. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Gratula!!! Mindenkinek pozitív tesztet és sok türelmet kívánok!

Nálam annyival bolnyolultabb a helyzet, hogy még szoptatok, menzi még sehol, de rajta vagyunk a kistesón. Ritkábban szoptatok, hogy legyen vmi. 2 napja fáj a hasam, úgy ahogy menzi előtt szokott, de eddig semmi.

Úgyhogy lehet, hogy 2x csalódok majd. Ha megjön, jó is és rossz is egyben, ha nem, attól még nem biztos, hogy terhes vagyok :(

Lányomnál ráéreztünk, mert előtte mind a ketten mondtunk, hogy most baba lesz, össze is jött, és most is mondtuk mind a ketten. Úgyhogy mi csak reménykedünk.

2010. jan. 28. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,köszönöm a gratulációt!

Én is szorítok ám neked,kívánom,hogy minél hamarabb újra anyuka legyél!

2010. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!